Gazi İlkokulu 3/D Sınıfı Öğrencilerinden muhteşem tiyatro gösterisi

Gazi İlkokulu 3/D Sınıfı Öğrencilerinden muhteşem tiyatro gösterisi

21.05.2024 11:06:47

Gazi İlkokulu 3/D Sınıfı Öğrencileri, öğretmenleri Ferhat Berber'in rehberliğinde hazırladıkları "Sınavsız Hava Sahası"adlı tiyatro oyununu sahneledi. 

Gazi İlkokulu'nun 3/D sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Ferhat Berber önderliğinde hazırladıkları "Sınavsız Hava Sahası" adlı tiyatro oyununu geçtiğimiz hafta Önder Yılmaz Sahnesi'nde oynadı. Öğrencilerin gösterdiği muhteşem performans, izleyicilerden büyük alkış aldı. Okul Müdürü Şendoğan Çorbalı, müdür yardımcıları ve okul öğretmenleri ile veliler de oyunu izleyenler arasındaydı.
Okulun tiyatro salonunda gerçekleşen etkinlikte, öğrenciler sahne önünde yeteneklerini sergiledi. "Sınavsız Hava Sahası" adlı oyun, öğrencilerin özgün yaratıcılıklarını ve sahne yeteneklerini ön plana çıkardı.
Okul Müdürü Şendoğan Çorbalı, öğrencilerinin performansından büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, "Öğrencilerimizin tiyatro oyunuyla gösterdikleri performans, onların sanatsal ve sosyal gelişimine büyük katkı sağladı. Bu tarz etkinliklerin öğrencilerimizin özgüvenlerini ve iletişim becerilerini geliştirmesi açısından önemli olduğunu düşünüyoruz" dedi. Çorbalı, öğrenci ve öğretmenlerini tebrik etti.
Etkinlik sonunda öğrenciler, izleyicilerin coşkulu alkışlarıyla tebrik edilerek başarıları kutlandı. Gazi İlkokulu, öğrencilerinin sanatsal ve kültürel yeteneklerini destekleyerek, onların kişisel gelişimlerine katkı sağlamaya devam ediyor.
Renginar SALİ

YORUM YAP