Erdem: Silivri Belediye Başkanı Yılmaz rol modeldir

Erdem: Silivri Belediye Başkanı Yılmaz rol modeldir

26.07.2021 14:46:51

Yaşam Medya Grubu'na konuk olan MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Arzu Erdem, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın hizmetleri  sorulması üzerine “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz Devlet Bahçeli'nin takdirleri ile Cumhur İttifakı'nın Silivri Belediye Başkan Adayı olan Volkan Yılmaz, kesinlikle belediyecilik anlayışı için örnek bir rol modeldir. Oldukça başarılı bulduğum başkanımın başarılarının daim olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yaşam Medya Grubu'ndan İsa Karaaslan'ın haberine göre; Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP) İstanbul 3. Bölge Milletvekili Arzu Erdem, Küçükçekmece İlçe Başkanı Seyfettin Tiryaki ile birlikte Yaşam Medya Grubu'nun misafiri oldu. Ziyaret sırasında MHP Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Mustafa Işık, Küçükçekmece Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Faruk Yıldırım ve MHP ilçe yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. MHP heyetini Kent Yaşam Haber Müdürü Tayfun Ercan ve Genel Koordinatörü Sümeyra Duğan ağırladı.

ERDEM: VOLKAN YILMAZ ROL MODEL

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın MHP'nin İstanbul'daki tek belediye başkanı olduğunu ve kamuoyunda beğenildiğini belirtmemiz üzerine “Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ve Liderimiz  Devlet Bahçeli'nin takdirleri ile Cumhur İttifakı'nın Silivri Belediye Başkan Adayı olan Volkan Yılmaz, kesinlikle belediyecilik anlayışı için örnek bir rol modeldir. Oldukça başarılı bulduğum başkanımın başarılarının daim olmasını diliyorum.” diye konuştu. 

“SEÇİM 2023 HAZİRAN AYINDA”

Erken seçim konusuyla ilgili soruları da yanıtlayan Erdem; “İlk başta sormamız gereken soru şu; erken seçim nakaratını durmadan tekrar eden aktörler gerçekten bir erken seçim mi istemektedirler, yoksa hükümetin icraat kabiliyetine, hizmetlerine engel olmak, Türkiye projelerine yoğunlaşmış dikkatleri dağıtmak mı? Bu tabii ki eski alışkanlıkların, parlamenter sistemin istikrarsızlığının yeniden hortlatılma çalışmasıdır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tam da bu tür sabotajları engellemek, hükümetlerin istikrarlı bir biçimde ülkesi ve milleti için çalışması gayesiyle getirilmiştir. Sekiz ayda bir hükümet değiştiren, erken seçimler nedeniyle yönetilemez hale getirilen günler geride kalmıştır. Her ne kadar bir kısım aklı evvel ülkemiz için bir çeşit kaos modeli haline gelen parlamenter sistemi yeniden Türkiye gündemine getirmeye çalışsa da milletimiz için bu geri dönüşü olmayan karanlık bir dönem olarak görülmektedir.

Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi'nin de dediği gibi ‘Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının Haziran ayında yapılacaktır.' Erken seçim dayatması yalnızca CHP'nin, yalnızca İP'in, yalnızca HDP'nin talebi değil, ortak paydaları Türk ve Türkiye düşmanlığı olan çevrelerin baskı ve dayatması olarak belirginlik kazanmıştır” diye konuştu.

 

YORUM YAP