“Bu satışı yapmak son derece yanlış bir tutum”

“Bu satışı yapmak son derece yanlış bir tutum”

25.09.2023 11:19:43

Değirmenköy 134 Ada 4 Parseldeki arsa satışının ilanı üzerine CHP'den konuyla ilgili “Biz inanıyoruz ki; Değirmenköy halkı kendilerini temsil etmeyi beceremeyen, bu çapsız belediye yönetiminin cezasını yerel seçimlerde şüphesiz verecektir. Tüm Silivrili hemşehrilerimize ifade etmek istiyoruz; mahallenizi sizler ile birlikte yöneteceğiz” açıklaması geldi.
CHP, Değirmenköy 134 Ada 4 Parseldeki küçük sanayi sitesi arsasını ilanla satış kararlılığını sürdüren Silivri Belediye yönetimine yeni bir açıklama ile yüklendi.
“BU SATIŞI YAPMAK SON DERECE YANLIŞ BİR TUTUMDUR”
CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen'in konuyla ilgili açıklaması şöyle: “Değirmenköy 134 Ada 4 Parsel'deki arsa satışının ihale ilanını yerel gazetelerde gördüğümüzde Değirmenköylü hemşehrilerimizin bu arsanın satışını istemediklerine dair bizlere beyanları kulağımızda çınladı. Değirmenköylü hemşehrilerimizin tüm kaygı ve endişelerini açık açık belirtmesine rağmen bu satışı yapmak son derece yanlış bir tutumdur.
“GİDERAYAK DEĞİRMENKÖYLÜ HEMŞEHRİLERİMİZİN ENDİŞE VE KAYGILARINI GÖRMEZDEN VE DUYMAZDAN GELİYORLAR”
Silivri Belediyesi Yönetimi tarafından izlenen politikaların ve yapılan uygulamaların kısmen Silivrili hemşehrilerimizin çıkarlarına uygun olmadığını en başından beri vurgulamamıza rağmen, günümüzden hemen hemen 6 ay uzakta olan bir yerel seçime rağmen, giderayak Değirmenköylü hemşehrilerimizin endişe ve kaygılarını görmezden ve duymazdan geliyorlar.
“DEĞİRMENKÖY BU ÇAPSIZ BELEDİYE YÖNETİMİNİN CEZASINI YEREL SEÇİMLERDE VERECEKTİR”
Biz inanıyoruz ki; Değirmenköy halkı kendilerini temsil etmeyi beceremeyen, bu çapsız belediye yönetiminin cezasını yerel seçimlerde şüphesiz verecektir.
“SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYECİLİĞİ SELİMPAŞA'DAN DANAMANDIRA'YA KADAR YAYACAĞIZ”
Bizler bu üzücü olay vesilesiyle ilk olarak Değirmenköylü hemşehrilerimize ve sonrasında tüm Silivrili hemşehrilerimize ifade etmek istiyoruz; Silivri toplumunun tüm kesimlerinden gelen geri bildirimleri dikkate alarak, mahallenizi sizler ile birlikte yöneteceğiz. Dile getirdiğiniz endişelerinizi ve kaygılarınızı göz ardı etmeyeceğiz, duymamazlıktan gelmeyeceğiz. Bizler bu güzelim ilçemizin, bu güzelim mahallelerini bu vizyon ve bu mantalite ile yöneteceğiz. Sosyal demokrat belediyeciliği Selimpaşa'dan Danamandıra'ya kadar yayacağız.”

Sevginar SALİ

YORUM YAP