Balcıoğlu: Gereken her düzenlemeyi yapacağız

Balcıoğlu: Gereken her düzenlemeyi yapacağız

27.05.2024 11:16:32

Başkan Bora Balcıoğlu, "Yaz sezonuna hazırlık çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor" açıklamasında bulundu.

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri Sahili'nin Boşnakbahçe Mevkii'nde başlatılan yürüyüş yolu ve peyzaj düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekiplerden bilgi aldı ve hemşerilerle bir araya geldi.
Başkan Balcıoğlu, yaptığı açıklamada, "Yaz sezonuna hazırlık çalışmalarımız kapsamında Silivri Sahili'nin Boşnakbahçe Mevkii'nde başlattığımız yürüyüş yolu ve peyzaj düzenleme çalışmalarını yerinde inceledik. Ekiplerimizden bilgi aldık ve hemşerilerimizle bir araya gelerek sohbet ettik" dedi.
Yaz aylarında hemşerilerin sahil alanlarını daha rahat ve keyifli bir şekilde kullanabilmeleri için çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirten Başkan Balcıoğlu, "Tüm sahil bandımızı yaz sezonuna hazırlamak için ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde deniz keyfi yapabilmeleri için gereken her türlü düzenlemeyi yapacağız" şeklinde konuştu.
Başkan Balcıoğlu, Silivri'nin doğal güzelliklerini koruyarak vatandaşların kaliteli zaman geçirebilecekleri alanlar oluşturmayı hedeflediklerini vurgulayarak, benzer çalışmaların ilçenin çeşitli noktalarında da devam edeceğini ifade etti. Sevginar Sali

YORUM YAP