Yılmaz’dan Sevgililer Günü mesajı

Yılmaz’dan Sevgililer Günü mesajı

14.02.2020 11:09:12

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ‘Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır' sözünün kulağımıza küpe olması gerektiğini ifade etti ve “Milli ve manevi değerlerine, işine ve eşine sevdası olan herkesin sevgililer gününü kutluyorum” dedi.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

YILMAZ: SEVGİNİN MUCİZEVİ ETKİSİNİ HAYATIMIZIN HER ALANINDA GÖRMEMİZ MÜMKÜN

Başkan Yılmaz, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Yaradılışımız sevgiyle başlar ve yaşamımız boyunca sevgi üzerinden şekil bulan bir ömür süreriz. Bu yüzden sevginin mucizevi etkisini hayatımızın her alanında görmemiz mümkündür. Çünkü sevgi; insanın özüdür, manevi varlığı ve en güzel anahtarıdır. Doğumdan ölüme kadar ki yolculuğumuza anlam katan değerler manzumesi gibidir. Sevgi, beraberinde sabır ve hoşgörüyü getirir; insanlar arasındaki ilişkiler sağlam bir zemin üzerine kurulur.

“HER İŞİN TEMELİNDE SEVGİ OLUNCA AŞILAMAYACAK ENGEL YOKTUR”

Her işin temelinde sevgi olunca aşılamayacak engel, yapılamayacak iş ve çözülemeyecek sorun yoktur. Bizler de bu anlayış içerisinde görev yaparak ilçemizin her köşesine sevgi ve aşk ile hizmet ulaştırma gayretindeyiz. Çünkü Silivri'ye hizmet etmek samimiyet ister, gönül ister ve sevgi ister. Biliyoruz ki sevgi varsa başarı vardır, sevgi varsa mutluluk vardır.

Değerli hemşehrilerim, Dünyada ve coğrafyamızda gelişen olaylara baktığımızda, Türk milleti olarak üretmekten ve çalışmaktan başka çaremiz yoktur. Herkes işini severek yapmalı ve özveri içerisinde yerine getirmelidir. Çünkü hepimizin bu vatana karşı sorumlulukları vardır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ‘Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır' sözü kulağımıza küpe olması gereken bir sözdür. Bu temennilerin yanı sıra, dualarımız vatan aşkıyla yanıp tutuşan; candan, yardan ve serden geçme pahasına görev yapan Mehmetçiğimizledir. Allah yar ve yardımcıları olsun. Milli ve manevi değerlerine, işine ve eşine sevdası olan herkesin sevgililer gününü kutluyorum.”    

YORUM YAP