Pamuk: AK Parti görülmemiş hizmetler kazandırdı

Pamuk: AK Parti görülmemiş hizmetler kazandırdı

15.08.2023 09:54:36

Silivri İlçe Başkanı Ekrem Pamuk, AK Parti'nin 22. Kuruluş yıldönümü ile ilgili bir mesaj yayınladı.
AK Parti İlçe Başkanı Ekrem Pamuk, kuruluş yıldönümü açıklamasında siyasi iktidarlarının önemi ve kazanımlarına işaret etti.
“ÜLKEMİZDE GÖRÜLMEMİŞ HİZMETLER KAZANDIRILMIŞ VE KAZANDIRILMAYA DEVAM EDİLMEKTE”
Pamuk'un söz konusu açıklaması aynen şu şekilde: “İktidar partimizin 22 kuruluş yıldönümünde bu süre zarfında girdiği hiçbir seçimi kaybetmemiş olan Ak Parti'nin kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.
14 Ağustos 2001 yılından günümüze yaşanmış her türlü sorun ve yapılan karalamalarda anlı AK bir şekilde çıkan, yasaklara ve akla alınmayacak engellemelere rağmen dünya tarihinde seçim yapılarak 22 yılda iktidarda kalan güçlü yapılanmanın içerinde bulunmanın sevinci içerisindeyiz.
Gerek belediyecilik, gerek ülke yönetme açısından ana muhalefet başta olmak üzere tüm muhalif taraflarının da bildiği özenilecek ve ülkemizde görülmemiş hizmetler kazandırılmış ve kazandırılmaya devam edilmektedir.
“BELEDİYECİLİKTE İŞLER AK PARTİ'NİN HİZMETLERİ ÜZERİNDE KONUŞULUR”
2024 yerel seçimlerine çok az bir zaman kalınan şu süreçte bizler ve vatandaşlarımızda bilirler ki belediyecilikte işler Ak Parti'nin hizmetleri üzerinde konuşulur.
“Yaparsa AK Parti yapar!” diyerek devam edecek olan hizmetlerimiz sadece seçim vaadi değil, seçimden yıllar evvel ve yıllar sonra devam edecek olan çalışmalarımızdır. Planlarımız anlık değil, Türkiye'nin en az ileri ki 10 yılı baz alınarak yapılmaktadır.
“AK PARTİ BUGÜNDEN YARIN SEÇİM VARMIŞÇASINA HAZIR VE NAZIRDIR”
Belediyeciliği bazıları gibi çıkarlarımız için değil genelde ve yerelde olan 86 milyon insanımızın faydası düşünülerek yapılmakta ve devamda edecektir. Güçlü bir teşkilat yapılanmasına sahip olan AK Parti her zaman olduğu gibi bugünden yarın seçim varmışçasına hazır ve nazırdır.
“AK PARTİ'NİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN”
“Bugünden sonra Türkiye'mizde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!” diyerek 22 yıl önce bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yolculuğuna başlayan, millete hizmet yolunda hiçbir engel karşısında durmaksızın gayret eden, sadece Türkiye değil Dünya'nın gidişatına yön veren Ak Parti'nin kuruluş yıldönümü kutlu olsun.”

Sevginar SALİ

 

YORUM YAP