“Halk sözünü söyledi, Türkiye İttifakı kazandı”

“Halk sözünü söyledi, Türkiye İttifakı kazandı”

1.04.2024 13:06:00

CHP Parti Meclis Üyesi Berker Esen, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Türkiye'nin dört bir yanında, özellikle İstanbul ve Silivri'de kazandığımız zaferler için hepimiz çok mutluyuz.”

CHP Parti Meclis Üyesi Berker Esen, Mahalli İdareler Seçimlerine dair yaptığı paylaşımda şu ifadelerine yer verdi: “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde Türkiye'nin dört bir yanında, özellikle İstanbul ve Silivri'de kazandığımız zaferler için hepimiz çok mutluyuz. Bu tarihi başarı Genel Başkanımız Özgür Özel'in, İstanbul zaferimizin mimarları İl Başkanımız Özgür Çelik ve İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun ve Silivri'nin kahramanları Belediye Başkanımız Bora Balcıoğlu ile İlçe Başkanımız İbrahim Kömür'ün liderliklerinde gerçekleşti.
“HALK SÖZÜNÜ SÖYLEDİ, TÜRKİYE İTTİAKI KAZANDI”
31 Mart Pazar günü bizlerle yol yürüyerek sandık başında görev alan sandık görevlilerimize, okul, kat ve bilişim sorumlularımıza, müşahitlerimize, gönüllülerimize, avukatlarımız ve aydınlık yarınlar mücadelemize ortak olan tüm güzel yürekli yol arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.
Sizlerin sayesinde, CHP'nin gücünü ve halkımızın partimize olan inancını bir kez daha gösterdik.
Halk sözünü söyledi, Türkiye İttifakı kazandı.
“DAHA BÜYÜK BAŞARILARA DOĞRU BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”
Sorumluluğumuzun farkındayız. Hep birlikte yarattığımız umudu, Türkiye'nin dört bir tarafında gururla çoğaltacağız. Birlik ve beraberlik içinde, daha büyük başarılara doğru hep birlikte yürüyeceğiz. Hepinize teşekkürler, yolumuz açık olsun! Sevgi ve saygılarımla…”
Seda ŞİMŞEK

 

YORUM YAP