Gökçe: “Önemli bir maç, kazanmak zorundayız”

Gökçe: “Önemli bir maç, kazanmak zorundayız”

7.11.2018 11:38:36

Hafta sonu hayati bir maçta evinde Van Büyükşehir Belediyespor'u ağırlamaya hazırlanan Çatalcaspor'da Başkan Hasan Gökçe tüm Çatalca sevdalılarını bu önemli maça davet etti.

Kendi saha ve seyircisi önünde grupta şampiyonluk hesapları yapan Van Büyükşehir Belediyespor'u ağırlayacak olan Çatalcaspor'da Başkan Hasan Gökçe yaptığı kısa açıklamasında; “Son haftalarda iç sahamızda olumsuz sonuçlar almaktayız. Tüm oyuncularımızla yaptığımız görüşmeler neticesinde bu olumsuzluğa bir son vereceğimiz bir maç olacaktır Van Büyükşehir Belediyespor maçı. Teknik heyetimize ve sahada mücadele edecek olan tüm oyuncularımıza yönetimimiz olarak güvenimiz tamdır. Sahada kendilerine yakışın bir şekilde mücadele ederek puanlarımızı hanemize yazdırmak istiyoruz. Buradan bu önemli rakipten alacağımız puanlarla zirve yarışında bizde varız demek istiyoruz.

İLÇEYE GELEN TÜM KULÜPLER MİSAFİRİMİZDİR

Ayrıca belirtmeliyim ki Çatalca'ya gelen her takım Çatalcaspor'un ve Çatalca halkının misafiridir. Burada oynadığımız maçlarda sıkıntılar yaşanmadı bu saatten sonra da yaşanmaz. Gerek ilçe halkımız gerekse de emniyet teşkilatımız duyarlılıklarını göstermektedirler. Çatalca halkı son derece misafirperverdir ki bunu her zaman en iyi şekilde göstermektedir.

DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR

Van Büyükşehir Belediyespor takımı zirve hedefinde olan bir takım ve buraya kazanmak için geleceklerdir. Bizde zirvenin ortağı olmak istiyoruz ve kazanmak en büyük isteğimizdir. Tüm Çatalcaspor sevenleri bu önemli maça davet ediyorum. Bu maç gerçek anlamda bir görsel ziyafet olacaktır. İç sahamızdaki kötü gidişatı bu maçla bitirmek istiyoruz. Bu zamana kadar yanımızda olan tüm spor camiasına teşekkür ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM YAP