Erel’in, Anka’ya dönüşü güzel başladı

Erel’in, Anka’ya dönüşü güzel başladı

23.05.2023 12:37:45

Silivri Erel Spor Kulübü, yeni isimleri Silivri Anka Spor Kulübü olarak katıldıkları ilk turnuvalarından şampiyonluk ile döndüler.81e84854-cac3-44a9-ab6b-454a073c3388

2012 yılında kurulan Silivri Erel Spor Kulübü 2023 yılında resmi prosedür gereği isim değişikliğine gitti ve Silivri Anka Spor Kulübü adını aldı.
Yeni ismi ile ilk turnuvasına katılan Anka Spor Kulübü depremzedeler için düzenlenen Türkiye Tek Yürek İstanbul Büyükler Taekwondo İl Şampiyonasında Milli Sporcu, Spor Akademisi 2. Sınıf öğrencisi Halil Eren Muslu kilosunda şampiyon olarak altın madalya kazandı.
SARAÇ: ANKA'NIN YÜKSELİŞİ SÜRECEK
Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Kadir Saraç, “Yeni ismimizle katıldığımız ilk turnuvada altın madalya almak bizleri gururlandırdı. Anka Spor Kulübü her zaman küllerinden yeniden doğarak başarı üstüne başarı kazanmaya devam edecek ve Anka'nın yükselişi sürecek.
Bizimle kalın. Gözünüz bizde olsun. Sporcumuz Halil Eren Muslu'yu tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.35cfc6db-28a7-4580-86b9-47b7901611c4
AKPINAR: YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ
Milli Antrenör Ahmet Akpınar, da “Geçmişte ulusal ve uluslararası yarışmalarda ülkemizi ve Silivri'mizi en iyi şekilde temsil ederek ismimizden sıkça söz ettirdik. 2020 yılında tüm dünyayı olumsuz etkileyen pandemi ortamı spor camiası olarak bizleri de etkiledi ve uzun süredir yerimizde saydık, kulüp ismimizin güncellenmesinden sonraki ilk şampiyonluğumuzu Eren kardeşim alarak Anka'nın yükselişinin ateşini yakmış oldu. Kanatlanıp yolumuza devam edeceğiz.
Genç kardeşlerimin ciddi emek ve gayretleri sonucu geçmiştekinden çok daha fazla ve büyük başarılara imza atacağımızdan hiç şüphemiz yok. Yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.
Renginar Sali

YORUM YAP