Duru: En iyi transferimiz Büyük Taraftarımız

Duru: En iyi transferimiz Büyük Taraftarımız

14.06.2022 10:09:10

TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmeye hazırlanan Silivrispor'da Kulüp Başkanı Akgün Duru yaptığı açıklamasında, “Bizim Silivrispor olarak en iyi transferimiz Büyük Taraftarımızdır” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden Silivrispor'da iç ve dış transferin bitirilmesi ile birlikte kulübün maddi arayışları da sürüyor. Kulüp Başkanı Akgün Duru yaptığı açıklamada, “Ekonomik şartlar ortada bunca sıkıntılı günlerde bizlerde kısıtlı imkânlarımızla bütçemizi oluşturmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince ve bütçemiz doğrultusunda ligimize göre en iyi kadroyu kurmaya çalıştık.

"SİLİVRİSPOR'UN TABİİ Kİ HEDEFLERİ VAR"

Silivrispor'un tabii ki hedefleri var. Geçen sezon başında söylediğimiz gibi yine yarışmacı bir takım oluşturmaya çalıştık ve bundan sonrasına da nasip diyoruz. Biz asla yüzde yüz şampiyon olacağız diyemiyoruz. Öyle ki en yakın muhtemel rakiplerimizin bir oyuncusuna 1 Milyon nakit verebildiği bu ortamda mücadele edeceğiz. Biz camiamızın gücünü arkasına alarak yol kat eden ve zorlu da olsa yara almadan mücadele edecek olan bir kulübüz. Arkamızda büyük taraftarımızın olduğu bir ligde biz her koşulda yarışmaya devam edeceğiz.

"LİGLERİN BAŞLAMASINI BEKLİYORUZ"

Başta da belirttiğimiz gibi hedeflerimiz var ama bu hedeflerimizin önceliğinde örnek bir kulüp modeli ve sürdürülebilir bir yönetim anlayışı. Bunu başardığımız zaman en büyük şampiyonluğu yaşamış olacağız. Bu doğrultuda yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile birlikte güzel çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz ve liglerin başlamasını da iple çekmekteyiz” dedi.

ENGİN AKIN

 

YORUM YAP