Atatürk Anadolu Lisesi YKS Yerleştirme Sonuçları

Atatürk Anadolu Lisesi YKS Yerleştirme Sonuçları

13.09.2018 10:27:13

2018 YKS Yerleştirme Sonuçlarını paylaşmaya Atatürk Anadolu Lisesi ile devam ediyoruz.

Selimpaşa Prof. Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi, Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi, Silivri Anadolu Lisesi, Uğur Temel Lisesi öğrencilerinin YKS Yerleştirme sonuçlarından sonra Atatürk Anadolu Lisesi mezunlarının kazandıkları üniversite ve programlarına bir göz atalım.

Adı Soyadı Program - Üniversite adı
Melih Can Mert Fizik Öğretmenliği - Marmara Üniversitesi
Fatih Uslu Bankacılık Ve Finans -Balıkesir Üniversitesi
Alper Kokal Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği (Burslu)-Rumeli Üniversitesi
Furkan Güner Mekatronik Mühendisliği-Afyon Kocatepe Üniversitesi
Alpaslan Timur Kazar Turizm Rehberliği -Aydın Adnan Menderes Üniversitesi
Mustafa Can Arıcı Mekatronik Mühendisliği-Karabük Üniversitesi
İrem Kocabaş Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (%50İndirimli)-Kültür Üni.
Nilgün Erdaş Almanca Öğretmenliği (Almanca) -Trakya Üniversitesi (Edirne)
Hatice Çoban Odyometri (%75 İndirimli) -İstanbul Rumeli Üniversitesi
Nurbanu Güder Psikoloji (%25 İndirimli) - İstanbul Rumeli Üniversitesi
Aysun Aksu Mimari Restorasyon-Pamukkale Üniversitesi (Denizli)
Mert Satılmış Bilgisayar Programcılığı (%75 İndirimli) Rumeli Üniversitesi
Çise Pekel Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) -Beykent Üniversitesi
Çağdaş Hatipoğlu Makine - Kırklareli Üniversitesi
Beste Şenyer Bankacılık Ve Finans-Kırklareli Üniversitesi
Aytunç Kurt İnşaat Teknolojisi -Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (Rize)
Sinan Özkan Matematik -Ege Üniversitesi (İzmir)
Mustafa Akdemir Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) Aydın Üniversitesi
Beyza Nur Kaya İşletme - Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
Selenay Uçar Coğrafya-Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Öyküm Sıla Altunkara Halkla İlişkiler Ve Tanıtım-Kocaeli Üniversitesi
Medine İrem Özel Grafik Tasarımı - Trakya Üniversitesi (Edirne)
Egemen Kısmetli Rus Dili Ve Edebiyatı (Rusça)-Ankara Üniversitesi
Muhammed Emirhan Balta Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) İstanbul Arel Üniversitesi
Ceren Tekdemir Türk Dili Ve Edebiyatı-Trakya Üniversitesi (Edirne)
Müslüm Enes Öztanç İşletme (İngilizce)-Manisa Celâl Bayar Üniversitesi
Berkay Ünlü Maliye - Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (Balıkesir)
Emirhan Çelik Mekatronik-Bursa Uludağ Üniversitesi
Çağla Güngör İnşaat Mühendisliği (İngilizce) (%50 İndirimli)- Aydın Üniversitesi
Sinem Kıvılcım Bankacılık Ve Finans-Kırklareli Üniversitesi
Ozan Özeşme Makine Mühendisliği (İngilizce) - Gaziantep Üniversitesi
Begüm Urdu Türk Dili Edebiyatı-Bandırma 17 Eylül Üniversitesi (Balıkesir)
Zeynep Sıla Ay Grafik Tasarımı - Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Melis Selen Çatanak Bankacılık Ve Finans-Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Tuğba Tavukçuoğlu İktisat-Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)
Harun Aygün İnşaat Mühendisliği -Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
İpek Sıla Sobacıoğlu İletişim Tasarımı Ve Yönetimi-Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)
Buse İlhan Tıbbi Görüntüleme Teknikleri (%50 İndirimli)-Biruni Üniversitesi
Beyza Özdemir Türk Dili Ve Edebiyatı - Trakya Üniversitesi (Edirne)
Yağmur Aleyna Erkan Radyo, Televizyon Ve Sinema - Yeni Yüzyıl Üniversitesi
Damla İtke Fars Dili Ve Edebiyatı - İstanbul Üniversitesi
Elif Sena Kocadokur Türk Dili Ve Edebiyatı - Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)
Turgay Güzelbaş Enerji Sistemleri Mühendisliği - Gazi Üniversitesi (Ankara)
Sinem Tabakcı Çocuk Gelişimi Trakya Üniversitesi (Edirne)
Ceyhun Keskin Uluslararası Ticaret-Manisa Celâl Bayar Üniversitesi
Sude Karakaş Radyo, Televizyon Ve Sinema-İstanbul Rumeli Üniversitesi
Kutay Albayrak Radyo, Televizyon Ve Sinema - Kocaeli Üniversitesi
Dilan Alaca Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri - Marmara Üniversitesi
Ogün Aydoğan Odyometri (%50 İndirimli)-Biruni Üniversitesi (İstanbul)
Feramiz Can Çakır Harita Ve Kadastro-Selçuk Üniversitesi (Konya)
Simay Çılgınkan İktisat-Marmara Üniversitesi (İstanbul)
Ömer Avcı Maliye Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
Ayşen Aytaç Halkla İlişkiler Ve Tanıtım-Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Ezginur Akbalık Elektronörofizyoloji (%75 İndirimli)-İstanbul Rumeli Üniversitesi
Cemile Gülmez Türk Dili Ve Edebiyatı-Sakarya Üniversitesi
Bensu Arslan Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık -Sakarya Üniversitesi
Nur Dönmez Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri Uludağ Üniversitesi
Zafer Uçar Gazetecilik -İstanbul Üniversitesi
Buse Pamuk Odyometri (%50 İndirimli)-Biruni Üniversitesi (İstanbul)
Salih Kaplan Psikoloji (Ücretli)-İstanbul Arel Üniversitesi
Ayşegül Doğan Mütercim-Tercümanlık (Almanca)-Trakya Üniversitesi (Edirne)
Şeyda Gönenç Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri İstanbul Üniversitesi
Esra Nur Çiftçi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık-Uşak Üniversitesi
Hilal Nur Güreşçi Dış Ticaret-Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
Cafer Öztürk İlk Ve Acil Yardım-Trakya Üniversitesi (Edirne)
Simge Nur Karagöz Turizm İşletmeciliği-İstanbul Üniversitesi
Engincan Arabacıoğlu Coğrafya-İstanbul Üniversitesi
Mutlu Çetin İnşaat Mühendisliği (%50 İndirimli)-İstanbul Arel Üniversitesi
Damla Araç Kimya - Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul)
Mücahit M. Özgüden Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Rumeli Üniversitesi
Yasir Korkmaz Yaşlı Bakımı-Akdeniz Üniversitesi (Antalya)
Şulenur Kocakaya Türk Dili Ve Edebiyatı-Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
Miray Soral Radyo Ve Televizyon Teknolojisi-Trakya Üniversitesi (Edirne)
Berkay Ağaçkaya Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri İstanbul Rumeli Üniversitesi
Buse Türkyılmaz Anestezi (%50 İndirimli) - İstanbul Rumeli Üniversitesi
Kübra Semet Okul Öncesi Öğretmenliği-Marmara Üniversitesi (İstanbul)
Melisa Aydın İktisat-Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)
Muhammed Enes Güneş Acil Durum Ve Afet Yönetimi -Atatürk Üniversitesi (Erzurum)
Renginar SALİ


YORUM YAP