Ural: Yaparsa Volkan Başkan yapar

Ural: Yaparsa Volkan Başkan yapar

07.12.2021 10:11:13

Silivri'nin köklü kulüplerinden olan ve yıllardın tesis eksikliği çeken Alipaşa'da kulüp Başkanı Yadigar Ural var olan alanın biraz bakım ve düzenleme ile yeniden kullanıma kazandırılabileceğini belirterek “Bu işi de yaparsa Volkan Yılmaz yapar” dedi.

Ligin başlamasına az bir zaman kalmasından dolayı imkanlarını zorlayan Alipaşaspor kulüp başkanı Yadigar Ural Mahallesinde bulunan spor alanının az bir işinin olduğunu bir takım desteklerle burada takımının idman yapabileceğini belirtti. Ural yaptığı açıklamasında; “Alipaşa Mahallemizde antrenman sahamızın elimden geldiğince onarımıyla uğraş veriyorum. Bilindiği gibi bundan 35 yıl kadar önce o yıllardaki ANAP İlçe Başkanımız rahmetle andığım Reha Anıl ve yönetimi Alipaşa Köyüne ve Alipaşaspor'a bu futbol sahasını toprak saha olarak yaptırıp teslim etmiştir. Yine rahmetle andığım nurlar içerisinde yatsın Fethi Erkoç abim etrafının tel örgüsünü üstlenmiş ve yaptırmıştır ve de kulübümüze birçok faydaları olmuştur. Bu olan işler hem de hiç bir resmi evrakımız olmadan sadece insani yardımseverlikle yapılmış. Ben o yıllarda 26 yıl görevde olduğum süreçte bu sahada antrenman, hazırlık ve kupa maçları ve de düğün vs etkinlikler yapılıyordu.

BU SENE DÜĞÜN BİLE YAPTIK

Maalesef ben bu kutsal görevi 2010 Şubat 20'de bıraktıktan sonra yıkım ekibi ufacık maddiyatlar uğruna birilerine kiraya verip helak etmiştir. Biz yönetimimle gelir gelmez Muhtarımız İlhan Şahin ve azalarıyla toplanıp o kiracıları çıkartıp sayın belediye başkanımız Volkan Yılmaz'a hem ziyaret hem de antrenman sahamızın düzeltilmesiyle ilgili baş vurduk. 2 veya 3 gün içerisinde sahamız düzeltildi ve de Şeref Karakiraz arkadaşımın oğlu Onur Karakiraz'ın evlenme düğününü orada idrak ettik. Sağ ol var olun Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz ve ekibi buraya kadar tamam. Bu sabah baktım yağmurdan bazı çatlaklar belirmiş. Bu ayın 14'ünde antrenmanlar başlayacak.

LİG BAŞLIYOR İDMAN SAHASI ACİL LAZIM

Salı Perşembe 21 00 ila 22 30 saatleri arası Müjdat Gürsu stadında normal antrenman pazar günleri de kendi sahamızda kros antrenmanı yaptırmak istiyor antrenörlerimiz. bu sabah iş başa düştü bozuk yerleri bir nebzede olsa düzelteyim futbolcularımız sakatlanmasın diye buradan Sayın Spor Bakanlığı, İBB Başkanı Sayın İmamoğlu başkanımızı ve sayın Silivri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz başkanıma sesleniyorum 80 pafta 5036 parseldeki 5132 metrekare yerimiz yani antrenman sahamızın tapusu 1989 yılında yani kulübümüzün kuruluşunda Federasyona tahsis edilmiştir. Prosedürler hazır bilhassa sporla iç içe olan Sayın Belediye Başkanım Volkan Yılmaz başkanıma yönetim kurulum Muhtarlığımız ve Alipaşa mahalle halkı adına sesleniyorum. Bu antrenman sahasını biz ve civar mahalleler için kazandırın biz stat istemiyoruz antrenman yapacak şekilde olsun yeter. Soyunma odalarımız mevcut, biraz tamirat o kadar sponsor diyorsunuz onlarda mevcut Beşler Sucuk Fabrikası, Albayrak Branda, Tek Kablo vs Alipaşa'ya bağlı fabrika dolu. Yaparsa Volkan Başkan yapar sloganıyla bu antrenman sahamızın da olacağını adım gibi biliyorum. Çünkü isteğimiz ağır bir maddiyat değil 6 ayda da bitecek bir yatırım. Saygılar herkese hayırlı bereketli haftalar” dedi.


YORUM YAP