Çizgi Koleji Okul Aile Birliğinden örnek duyarlılık

Çizgi Koleji Okul Aile Birliğinden örnek duyarlılık

03.12.2020 14:43:35

Çizgi Koleji Okul Aile Birliği, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde örnek duyarlılık göstererek Silivri Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne 30 adet manuel tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

Çizgi Koleji Okul Aile Birliği, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü gibi anlamlı bir günde duyarlılık göstererek engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştıracak önemli bir bağış gerçekleştirdi.

Okul kurucusu Velioğlu, Okul Aile Birliği adına Silivri Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne 30 adet manuel tekerlekli sandalyeyi teslim etti.

Bugün belediye yetkililerine sandalyeleri teslim eden Velioğlu'na, Belediye Başkanı Volkan Yılmaz da plaket sunarak örnek hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

YILMAZ: ÖRNEK DAVRANIŞINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ayrıca konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Böylesine anlamlı bir günde Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüze 30 adet manuel tekerlekli sandalye bağışlayan Çizgi Koleji Okul Aile Birli ve okul Sahibi Ulaş Velioğlu'na örnek davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Sizlerden aldığımız güçle ilçemizde yaşayan tüm ihtiyaç sahiplerine ve özel bireylere destek olmaya devam edeceğiz.”

VELİOĞLU: BELEDİYE BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMALARINI TAKDİRLE TAKİP EDİYORUZ
Çizgi Koleji Eğitim Kurumları sahibi Ulaş Velioğlu ise, Silivri Belediyesi aracılığı ile engelli bireylere destek olma imkanı sağladığı için Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'a teşekkür ederek, “Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz'ın çalışmalarını takdirle takip ediyoruz. Özellikle sosyal belediyecilik anlamında çok güzel hizmetleri var. Çizgi Koleji olarak bizler de engelli kardeşlerimizin bu özel gününde onların yanında oluğumuzu hissettirmek adına Silivri Belediyesi aracılığı ile tekerlekli bağışında bulunuyoruz. Belediye başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

 

YORUM YAP