YAŞAM

Diğer

  Ünlü profesör paylaştı: Marmara kaynıyor!

  Marmara Denizi'nde gece yarısı 3.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Şiddeti nedeniyle çok dikkate alınmayan sarsıntı için Jeolog Prof. Dr. Naci Görür ise dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Görür yaptığı paylaşımda, 'Dün gece Marmara Denizi'nde min. 7,2 deprem beklediğimiz Kumburgaz fay kolu üzerinde 3,1 deprem oldu. Küçük ama yeri bakımından önemli' ifadesini kullandı.

  Ustura Sali hakkın rahmetine kavuştu

  Silivri Salı gününe renkli simalarından Salih Kahraman’ın, namıdiğer Ustura Sali’nin vefat haberiyle uyandı.

  Mutluluklar

  Aksaraylılar Dernek Başkanı Tavil Ay'ın oğlu Burak ile Ayşenur Sözer, hafta sonu Başkan Volkan Yılmaz’ın kıydığı nikahla ömür boyu mutluluk sözüyle evlendiler.

  Çok mutlu olun inşallah

  Irmak Dal ve Atakan Mutlu, hafta sonu Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın kıydığı nikahla evlendiler.

  Tuğçe ve Çağdaş dünya evine girdi

  Koçoğlu ile Çira ailelerinin mutlu gününde Çağdaş ve Tuğçe’in düğününde nikahlarını Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ömür boyu mutluluklar dileyerek kıydı.

  ‘SÜSLÜ KADINLAR’ BEYLİKDÜZÜ’NDE PEDAL ÇEVİRDİ

  Beylikdüzü’ndeki kadınlar, kadınların toplumda daha fazla görünür olmasını sağlamak ve güvenli bisiklet altyapısının oluşturulmasına dikkat çekmek için ‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’ etkinliğinde bir araya geldi. Beylikdüzü Belediyesi’nin desteğiyle “Dünya Otomobilsiz Kentler Günü”nde gerçekleşen etkinlik 200 şehir ve 32 ülkede eş zamanlı olarak yapıldı.

  Mektebim Koleji’nden Atatürk Sergisi

  Mektebim Koleji, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümünü anlamlı bir sergiyle kaydetti.

  Bulgaristan’da temaslarda bulundular

  İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Dodurka ve Silivri Sanayi Sitesi Başkanı Ercan Çalışkan, Bulgaristan’da bir dizi temaslarda bulunarak Silivrili hemşerilerin ve Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın selamlarını iletti.

  Girişimci kadınlar sosyal sorumluluk projesini sürdürüyor

  Silivri Kadın Girişimciler Derneği, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, yardım amaçlı ikinci el kıyafet satışı standını bu yıl da kurdu.