Silivrili oyuncunun beyaz perde heyecanı

Silivrili oyuncunun beyaz perde heyecanı

16.10.2018 12:09:56

Silivrili genç oyuncu Melis Sezen'in başrolünü ünlü popçu Murat Dalkıç ile paylaştığı romantik komedi filmi ‘Dünya Hali', 2 Kasım'da sinemalarda.

Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah İnci gibi diziler ve Tilki Yuvası sinema filminden sonra Silivrili oyuncu Melis Sezen, bu kez de popçu Murat Dalkılıç ile çektikleri filimle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

FİLMİN KONUSU
Dünya Hali, platonik aşkının kalbini çalmaya çalışan genç bir adamın hikayesini anlatıyor. İTÜ Makine bölümü mezunu olan Serdar, geçimini animatörlük yaparak sağlamaktadır. İçine kapanık biri olan Serdar uzun süredir Gizem adındaki genç bir kadından hoşlanmaktadır. Fakat Gizem'in ne bu aşktan ne de Serdar'ın varlığından haberi vardır. Gizemle tanışmaya bir türlü cesaret edemeyen Serdar, ev arkadaşları Batu ve Masal ile girdiği iddiayı kaybedince Gizemle tanışıp onun kalbini çalmak zorunda kalır. Gizem ile nasıl iletişim kuracağını bilemeyen Serdar'ın ayağına büyük bir fırsat gelir. Ah Güzel İstanbul dergisinde çalışan Gizem, aşkı olma korkusu olan filofobi hakkında bir çalışma yapmaktadır. Konu ile ilgili röportaj yapması gereken Gizem karşısında kendisini filofobik olarak tanıtan Serdar'ı bulur. Serdar bir yandan Gizem'in gönlünü kazanmaya çalışırken bir yandan da Gizem'e aşık olan dergi patronu Arda ve onu evlendirmeye çalışan annesi Halime'yle baş etmeye çalışır.
Yönetmen koltuğunda Ömer Can'ın oturduğu "Dünya Hali" filminin başrolünü Murat Dalkılıç ve Melis Sezen üstleniyor.
Haber Merkezi


YORUM YAP