Tohum Ekimi ve Fide Yetiştiriciliği kurslarına katılan ilçe genelindeki 20 Mahalle Evimizde eğitim gören 550 hanımefendiye sebze fideleri Silivri Belediyesi tarafından hediye ediliyor.![348831542_272202508507567_6407228162826210328_n](../resim/extra2/348831542_272202508507567_6407228162826210328_n.jpg)
Silivri Belediyesi Kültür Müdürlüğü ve Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü koordinasyonunda, Tohum Ekimi ve Fide Yetiştiriciliği kurslarına katılan ilçe genelindeki 20 Mahalle Evimizde eğitim gören 550 hanımefendiye; domates, salatalık, biber, patlıcan, kavun, karpuz ve kabaktan oluşan 80.000 fide hediye ediliyor.
Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Yüksek Ziraat Mühendisi Aslı Uçman'ın katılımıyla Çanta, Kurfallı, Beyciler ve Değirmenköy Mahalle Evlerimizde eğitim gören hanımefendilere; domates, salatalık, biber, patlıcan, kavun, karpuz ve kabak fidelerini hediye edildi. Seda ŞİMŞEK