Esra öğretmenden öğrencilerine karne hediyesi

Esra öğretmenden öğrencilerine karne hediyesi

25.01.2023 09:23:59

Sevim Avni Çoğal İlkokulu 3/B sınıfı öğretmeni Esra Gezeren Sarıahmet, öğrencilerine karne hediyesi olarak buz pateni heyecanı yaşattı.6_9

Sevim Avni Çoğal İlkokulu 3/B sınıfı öğretmeni Esra Gezeren Sarıahmet, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı 1. Dönemin sona ermesiyle başlayan yarıyıl tatilinde de öğrencilerini yalnız bırakmadı. Onlara en güzel karne hediyesini vermek için Silivri Belediyesi tarafından kurulan Buz Pateni Pisti'ne velileriyle birlikte götürdü.
SARIAHMET: TATİL DE OLSA ÇOCUKLARIMLA GÜZEL ANILAR BİRİKTİRMEYİ SEVİYORUM
Öğrencilerinin elinden tutarak buz pistinde kaymayı tecrübe ederek sevinç ve heyecanı bir arada yaşamalarına vesile olan öğretmenleri Esre Gezeren Sarıahmet, duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: “Mesleğimi hiçbir zaman iş olarak görmedim. Okullar tatil de olsa çocuklarımla vakit geçirmeyi onlarla güzel anılar biriktirmeyi severim.
Bu sebeple de tatil mantığım çok yoktur. Onlarla geçirdiğim vakitte gerçekten keyif alırım. Birlikte oynarız, birlikte güleriz. Birlikte düştüğümuz de olur tabii. Ama bugün buz pateni pistinde olmadı.3_28
“ÇOCUKLARIMLA GERÇEK BİR AİLE OLURUM”
Tatillerde de iletişime devam ederim. Video, ses kaydı isterim. Güzel havalarda piknik yaparız, tiyatroya, sinemaya gideriz. Rahat bırakmam onları. Veli ziyaretleri yapar, çocuklarımı kendi ortamlarında görürüm. Kısacası gerçek bir aile olurum onlarla. Çünkü mesleğimi de öğrencilerimi de çok seviyorum. Ve onların yüreklerine dokunmayı, tebessüm etmelerine vesile olabilmeyi çok seviyorum. Keşke hayalimdeki her şeyi yapabilsem. O kadar çok yapmak istediğim ve çocuklarıma deneyimletmek istediğim şey var ki...İnşallah bir gün hepsini gerçekleştirebiliriz.”
Renginar SALİ


YORUM YAP