Çatalcaspor’a moral yemeği

Çatalcaspor’a moral yemeği

22.10.2021 09:31:56

TFF 3. Lig ekiplerinden Çatalcaspor Batman Petrol maçı öncesi iş insanlarından Mevlüt Birgül'ün Örcünlü'de sahibi olduğu Biret'te verdiği moral yemeğinde bir araya geldi.

Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcuların tam kadro halinde hazır bulunduğu yemekte Batman Petrol maçı için moral depolandı. Oldukça nezih bir ortamda geçen yemekte bir konuşma yapan kulüp başkanı Hasan Gökçe Batman Petrol maçı öncesi takıma yemek veren iş insanı Mevlüt Birgül'e teşekkür etti.

GÖKÇE'DEN MEVLÜT'E TEŞEKKÜR

Gökçe “Mevlüt Birgül arkadaşımız ‘Gelin takıma bir yemek vereyim. Çocukların morali yerine gelsin.” dedi. Her galibiyete burada yemek ısmarlayacağını söyledi. Kendisine göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.

“HEPİNİZ BİR DEĞERSİNİZ”

Futbolculardan Batman Petrol maçından başlayarak gerçek kimliklerini göstermelerini isteyen Gökçe “Hepiniz seçilerek bu kulübe gelmiş futbolcularsınız. Hepiniz bir değersiniz. Emek vermeden yemek olmaz. Gayret etmeden Allah nasip etmez” diye konuştu. 

BECEREN: BİZ SİZLERE GÜVENİYORUZ

Çatalcaspor Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu Kerem Beceren de yaptığı konuşmada sıkıntılı günlerde daha iyi kenetleneceklerini söyledi. Beceren “Yıllardır Hasan Gökçe Başkanımla birlikteyim. Takımdaki eski arkadaşlar beni zaten tanır. Çatalcaspor'da başkan yardımcısıyım ve Futbol Şube Sorumlusuyum. Bu anlamda işlerimizin yoğunluğundan yanınızda bulunamadım. Her zaman kötü gidişatta Türk milleti bir araya gelir ya, bizler biraz sıkıntılı günler geçirdiğimizde kenetlenmeyi de iyi biliriz. Biz sizlere güveniyoruz. Bütün maçlarınızı takip ettik. Birkaç maç hariç fakat gerçekten siz çok iyi bir takımsınız.  Sizden üstün bu grupta takım sayısı yok denecek kadar azdır. Bu manada bizim sizlere olan güvenimiz her zaman tamdır. Bu işin üstesinden gelecek kişiler sizsiniz ve bunu da başaracağınıza yürekten inanıyoruz. İlerleyen haftalarda çok daha iyi olacağımıza adım gibi eminim. Bu takım sezon sonunda ligi hak ettiği yerde bitirecektir. Bizler 7/24 sizlerin sorunlarına çareler bulmak için buradayız ve bize her zaman ulaşabilirsiniz. Bizler sizlere inanıyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun” şeklinde konuştu.

BİRGÜL: BİZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Yemeği organize eden iş insanı Mevlüt Birgül de yaptığı konuşmada her galibiyette yemeklerin kendisine ait olduğunu, kendilerini burada ağırlamaktan memnuniyet duyacağını söyledi. Birgül “Arkadaşlar ben bu işletmeyi açalı daha 1 buçuk ay kadar oldu. 20 yıldır burada yaşamaktayım ve burada olmak tan da ayrıca mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Burada eski olmamıza rağmen bu işe bir esnaf olarak daha yeni başladık. Hasan Gökçe başkanı da uzun yıllardan beri tanıyorum. Biz burada Çatalcalı alarak eğer taşın altına elimizi koymaz isek burada yaşamamızın bir anlamı yoktur. Sizlerin hepinizin ayağı çalışıyor, kafası çalışıyor,  vücudunuz da çalışıyorsa sporu da yapıyorsunuz demektir. Kadir Akbulut Hocamızın başarısını üç aşağı beş yukarı çok iyi biliyor, takip ediyorum. Sizler daha çok gençsiniz ve önünüzde daha çok uzun yıllar var. Eğer siz bu kadar esnafın, bu kadar başkanın verdiği destekle bir yere gelemiyorsanız hatayı kesinlikle kendinizde aramanız lazım. Benim sizlere söyleyeceğim şu: Biz her zaman sizin yanınızdayız. Ben şahsım adıma her galibiyetinizde sizlere burada yemek ikramımı sürdüreceğim. Her mağlubiyette de iki galibiyet yemeğinizi kesiyorum bundan da haberiniz olsun. Siz çalışır, iyi neticeler almaya devam ederseniz bizim desteğimiz sizlere iki kat daha fazla olarak artacaktır bundan emin olun. Siz sadece size düşeni yapın, biz de bize düşeni fazlasıyla yapacağız. Niye başarılı değiliz, niye Çatalcaspor bir numara olmasın? Önümüzde dört yılımız var. Bu süreçte Mesut Başkanımızın Büyükşehir belediyesine adaylığını, sizin de 1.Lige çıkmanızı bekleyeceğiz bu süreçte. Bunu hep birlikte tek vücut olarak başaracağız. Sizler aslanlar gibisiniz. Allaha şükürler olsun hiçbir eksiğiniz yok. Burada başarısızlık varsa bunun cevabını da sizler bulmalısınız” diye konuştu.

TAŞKIN: SİZLERDEN BÜYÜK GAYRETLER BEKLİYORUZ

Çatalcaspor Başkan Yardımcısı Ersin Taşkın da yaptığı konuşmada iyi ve kötü günde her zaman Çatalcaspor'un arkasında durduklarını, durmaya da devam edeceklerini söyledi. Taşkın “Uzun yıllardır Hasan Gökçe Başkanım ve Kadir Akbulut hocamız ile birlikte Çatalcaspor'a gerekli hizmetimizi veriyoruz. İyi günde de kötü günde de hep Çatalcaspor'un arkasında durduk durmaya da devam ediyoruz. Hiçbir kimseyi bu zamana kadar yarı yolda bırakmadım ve bırakmayacağım da. Sizlerden de bu takımı iyi yerlere getirebilmek için elinizden gelen çabayı sonuna kadar göstermenizi bekliyoruz. İnşallah hep beraber bu mücadeleyi kazanacağız. Bu manada sizlere olan güvenimiz her zamankinden daha fazladır. Sizlerden büyük gayretler bekliyoruz. Bu gayretinizin karşılığını mutlaka alacaksınız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. İnşallah kazasız belasız çok iyi bir sezon geçirin sonunda da mutlu olan Çatalcasporumuz ve sizler olursunuz.  Hepinize kalan müsabakalarda başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun” ifadesini kullandı.

DEMİRTAŞ: MAÇ KAYBEDEBİLİRİZ AMA BENLİĞİMİZİ ASLA KAYBETMEMELİYİZ

Çatalcaspor Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Demirtaş da bir konuşma yaparak takıma inandığını, sezon sonunda ligi ilk üçte bitireceklerini söyledi. Demirtaş “Sezon başında hep birlikte yola çıktık. Çok maçınızı isledim. Tabi ki bununla ilgili rakiplerimizi de analiz etme fırsatı buldum. Bizim gibi takım kalitesinin olgusunu diğer rakiplerde inanın göremedim. Bu manada bize grupta rakip olacak takım sayısı gerçekten çok az.  Biz bu ligin sonunda iddia ediyorum ilk üçün içerisinde sezonu tamamlayacağız. Bakın ilk beşin içerisinde demiyorum. Bu birinci de ikinci de üçüncü de olur ama ilk beşi hesaba bile katmıyorum. Kadir Akbulut gibi yıllarını futbola vermiş bir teknik direktörle çalışıyorsunuz. Bu anlamda çok şanslı olduğunuzun da farkında olmanızı istiyorum.  Sizlerde elinizden geleni sahaya yansıtıp nasıl iyi neticeler alırız onun hesaplarını yapmanız gerekiyor. İnanın kaybettiğimiz maçlara bakıyorum, ilk 15 dakikada lehimize 3-0 olması gereken maçtan maalesef mağlup ayrılıyoruz. Biz üç maç kaybetmiş olabiliriz fakat benliğimizi asla kaybetmemeliyiz. Bu üç maçın telafisi lig içerisinde mümkündür. Bizler kenetlenip tek yürek olursak başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Sizlere Cumartesi günü deplasmanda oynayacağınız Batman Petrolspor maçında başarılar diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin. Bu arada Batman deplasmanından dönüşünüz de üç puan olsun. Biz kazandıkça burada bu yemekleri daha çok yiyeceğiz ve Mevlüt Birgül abimizi de bu manada çok yoracağız” dedi.

Haber ve fotoğraflar: İskender KORDU


YORUM YAP