SPOR

Diğer

  Ergün, Konya maçına hazırlanıyoruz

  TFF 3. Lig 3. Grupta zirve mücadelesi içinde olan Silivrispor’da teknik patron Özgür Ergün yaptığı değerlendirmesinde; “Yediğimiz haksız kırmızı karta kadar oyun dengedeydi” dedi.

  Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı

  Ertuğrul Gazi Ortaokulu öğrencisi Mehmet Faruk Ceylan, Karate Bölge Şampiyonası’nda 2’nci olup Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

  Kyokushin Karate Türkiye Şampiyonası’ndan dereceler

  Çizgi Koleji Spor Kulübü sporcuları, Karabük’te düzenlenen Kyokushin Karate Türkiye Şampiyonası’na katılarak bir birincilik ve dört üçüncülük elde etti.

  Basketbol Turnuvası finalistleri belli oldu

  Silivri Okullar Arası Küçükler ve Yıldızlar Basketbol Turnuvası sonuçlanarak finalistler ödüllendirildi.

  Karate’de iki üçüncülük

  Silivri Karate Kulübü sporcuları ve Ertuğrul Gazi öğrencileri Ecrin Altunalev ve Elifenaz Duman, MEB Okullararası Karate Yıldız Grup Müsabakalarında 3’üncü oldu.

  Sakacıoğlu, Bu zor günlerden güçlenerek çıkacağız

  Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Sakacıoğlu, “Zorlu günlerden geçiyoruz, Silivrispor çok zorlu günler görmüştür ve bunların hepsinden de güçlenerek çıkmıştır” dedi.

  Anadolu Yakası komşular mücadelesi Üsküdar’ın 4-0

  TFF Kadınlar Futbol 3.Lig 14.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Rüzgarlıbahçespor futbol takımı grubun şampiyonluktaki iddialı ekiplerinden Üsküdar Anadoluspor'u Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında konuk etti.

  İshaklı zirveyi bırakmadı 2-1

  TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubunun Lideri olan Beykoz İshaklıspor haftayı Vefa deplasmanında geçirdi. Maçı Beykoz İshaklıspor uzatma anlarında bulduğu gol ile 2-1 kazandı.

  Babayiğit, Futbol şansı yanımızda değildi

  Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Babayiğit, Kütahya deplasmanı sonrasında yaptığı değerlendirmesinde; “Kütahya maçında şansımızı değerlendiremedik” dedi.