Kavacık devreyi 3 puanla kapamak istiyor

Kavacık devreyi 3 puanla kapamak istiyor

23.12.2021 13:18:13

Tarihinde ilk kez yer aldığı TFF Bölgesel Amatör Ligde ilk yarının son maçında Sakarya İli Temsilcisi Pamukova Takımını konuk edecek olan Kavacıkspor'da hazırlıklar devam ediyor.

Yeşil-Beyazlı ekip son iki haftada yaşadığı farklı mağlubiyetlerin şokunu üzerinden atmaya çalışırken Futbol Direktörü Murat Yılmaz açıklamalarda bulundu. "Son iki hafta üzüldük ama bunlar bu ligde var. Sürekli kazanmaya alışmış bir takımı bu mağlubiyetlerden sonra toparlamak bizim işimiz. Bu ligde en mütevazi bütçelerle mücadele eden takım olmamıza rağmen oyuncu kalitemizi ilk yarının son maçı Pamukova maçında ve ikinci yarıda sahada göstermek istiyoruz. Lig bundan sonra son haftaya kadar çekişmeli geçecek bizde bu ligde tecrübe kazanımlar elde edip geleceğin planlarını yapıyoruz. Hafta sonu misafir takımımız Pamukova maçında seyirci desteğini arkamıza alarak 3 puanla ilk yarı kapatmak zorundayız. Tüm taraftarlarımızı desteğe bekliyoruz"

Kavacıkspor Kulüp Başkanı Bedri Güntay ise ilk kez yer aldıkları TFF Bal Liginin çok enteresan bir lig olduğunun hep konuşulduğunu kendilerinin de duyduğunu söylerken, "Maalesef bunu acı deneyimler ile de yaşamış olduk. Bu sonuçlara bakıp bizim grubun zayıf halkalarından biri olduğumuzu konuşanlar olabilir ancak farklı yenildiğimiz maçlarda dahi çok basit bireysel hatalar bu skorları getirdi. Her geçen gün lige daha da adapte olmaya çalışıyoruz. Öncelikle ilk yarının son maçı olan Pamukova maçını kazanıp, 2.Yarı hazırlıklarına moralle başlamak en büyük dileğimiz" şeklinde konuştu.

TALİP ERCAN / ER-HA BEYKOZ


YORUM YAP