Atletizm ödülleri sahiplerini buldu

Atletizm ödülleri sahiplerini buldu

16.05.2024 11:34:10

Silivri 19 Mayıs Gençlik Oyunları Atletizm Yarışması'nda dereceye girenler ödüllendirildi. 

Silivri Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliğinde 19 Mayıs Gençlik Oyunları kapsamında düzenlenen Atletizm Yarışması tamamlandı. Belediye Meclis Üyemiz Yalçın Ekici programa katılarak sporculara madalyalarını takdim etti.
Turnuvaya katılan ve derece elde eden öğrenciler şöyle;
Küçük Kızlar 100 m kategorisinde; İnci Ünsever 1'inci, Beyza Soydemir 2'inci ve Ecrin Berra Ergün 3'üncü,
Küçük Erkekler 100m kategorisinde; Kıvanç Demirkesen 1'inci, Süleyman Yiğit Aydın 2'nci ve Gökalp Koç 3'üncü,
Yıldız Kızlar 100m kategorisinde; Almila Uygur 1'inci, Ecem Alan 2'inci ve Elif Beyza Adak 3'üncü,
Yıldız Erkekler 100m kategorisinde; Semih Kızılateş 1'inci, Emir Özmen 2'nci ve Eymen Yağız Ermiş 3'üncü,
Genç Kızlar 100 m kategorisinde; Sude Naz Güzelbaş 1'inci, Dilek Mutlu 2'nci ve Dilara Karadayı 3'üncü,
Genç Erkekler 100 m kategorisinde; Ömer Bahadır Toksöz 1'inci, Ahmet Halak 2'nci ve Yunus Bekar 3'üncü,
Küçük Kızlar 200 m kategorisinde; Eylül Çakır 1'inci, İkra Bade Karakartal 2'nci ve Elif Çay 3'üncü,
Küçük Erkekler 200m kategorisinde; Kıvanç Demirkesen 1'inci, Yiğit Efe Aksoy 2'nci ve Emir Ege Polat 3'üncü,
Yıldız Kızlar 200 m kategorisinde; Ayşe Serra Çalışkan 1'inci, Elanur Ertürk 2'nci ve Tanem Yücel 3'üncü,
Yıldız Erkekler 200 m kategorisinde; Eren Yaman 1'inci, Mehmet Faruk Ceyhan 2'nci ve Ahmet Emir Şen 3'üncü,
Genç Kızlar 200 m kategorisinde; Nisa Başaran 1'inci, Nisanur Aydın 2'nci ve Simay Sevim 3'üncü,
Genç Erkekler 200 m kategorisinde; Emir Aydın 1'inci, Celalettin Can Taşçıoğlu 2'nci,
Küçük Kızlar 400m kategorisinde; Sude Naz 1'inci, Havva Erik 2'nci ve Asmin Kaçak 3'üncü,
Küçük Erkekler 400m kategorisinde; Ömer Bektaş 1'inci, Yasin Boğan 2'nci ve Mehmet Emin Şen 3'üncü,
Yıldız Kızlar 400 m kategorisinde; Naz Gençel 1'inci, Ebru Karayılan 2'nci ve Işıl Acar 3'üncü,
Yıldız Erkekler 400 m kategorisinde; Yiğit Efe Telli 1'inci, Deniz Eren 2'nci ve Emir Yıldız 3'üncü,
Genç Kızlar 400m kategorisinde; Ayşenur Karagöz 1'inci, İrem Su Burucu 2'nci ve Şevval Yıldız 3'üncü,
Genç Erkekler 400 m kategorisinde; Kaan Altınkılıç 1'inci, Batuhan İnbaşı 2'nci ve Berat Özdemir 3'üncü oldu.
Seda ŞİMŞEK

  • ETİKETLER
PAYLAŞ
« Önceki
Sonraki » Özel bireylere kına töreni

YORUM YAP