Ve Bahçelievlerspor sahaya indi

Ve Bahçelievlerspor sahaya indi

2.08.2022 11:00:02

Yeşil beyazlı ekip dün öğle saatlerinde Yenibosna'daki Gönen Hotel'de toplanarak kampa girdi. Takım akşam saatlerinde ise Bahçelievler İl Özel İdare Stadı'nda sezonun ilk antrenmanını yaptı. Gönen Hotel'de 15 gün kamp yapacak olan Bahçelievlerspor'un kafilesinde 19'u yeni transfer olmak üzere toplam 24 futbolcu bulunuyor. Teknik direktörlüğünü geçen sezon olduğu gibi Serdar Hoşhan'ın yaptığı yeşil beyazlı ekipte Başar Öner yardımcı antrenör, Alaattin Altunel kaleci antrenörü olarak görev yapmakta. Takımda ayrıca bir fizyoterapist bir de masör görev yapıyor. Bahçelievlerspor 15 günlük kamp boyunca günde iki antrenman yapacak.

BAŞKAN LEVENT DİLAVER'DEN JEST

İl Özel İdare Stadı'ndaki ilk antrenmanda takımını yalnız bırakmayan Başkan Levent Dilaver futbolculara baklava ikramında bulundu. Ayrıca bir grup taraftar da antrenmanı takip etti.

SOYSAL: HEDEF 3. LİG

Sportif Direktör Gürkan Soysal burada yaptığı açıklamada “Hedefimiz kesinlikle 3. Lig. Tüm planlarımızı buna göre yapıyoruz. Tüm Bahçelievler ilçesini bu takıma destek olmaya çağırıyorum” dedi.

Haber: Alper Kaderoğlu

YORUM YAP