56. Yoğurt Festivali başlıyor

56. Yoğurt Festivali başlıyor

29.06.2017 12:54:17

Silivri Belediyesi 56. Yoğurt Festivali başlıyor. 6-7-8 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek festival bu sene de turnuvalar, yarışmalar, konserler ve çeşitli etkinliklerle dolu dolu geçecek.

Silivri yoğurdunu tanıtarak, bu kapsamda yapılacak etkinliklerle ilçede ekonomik ve sosyal canlılık yaratmanın hedeflendiği geleneksel Silivri Yoğurt Festivali'nin bu yıl 56'ncısı kutlanacak. 6-7-8 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek festivalde Silivrilileri birbirinden heyecanlı eğlenceli yarışmalar, turnuvalar ve konserler bekliyor. Olmazsa olmaz Yoğurt Mayalama Yarışması, Karaoke Yarışması, Deniz Etkinlikleri ve Canlı Langırt ile birbirinden heyecanlı maçlar ve çekişmeli yarışmaların yapılacağı festivalde bu yıl, Hakan Altun, Gencer Savaş ve Bandosu, Özgün, Aydilge, Fettah Can ve Pinhani sahne alacak.

BAŞVURULAR SİLİVRİ BELEDİYESİ WEB SİTESİ ÜZERİNDEN YAPILIYOR
Yoğurt Mayalama Yarışması, Karaoke Yarışması, Deniz Etkinlikleri ve Canlı Langırt etkinliklerine katılmak için; https://www.silivri.bel.tr/festival sayfasında bulunan Yarışma/Turnuva Başvuru bölümünden kendinize en uygun olanını seçerek yerinizi alabilirsiniz.

56. YOĞURT FESTİVALİ PROGRAMI
6 TEMMUZ PERŞEMBE
11.00 - 19.00 Çocuklara özel oyun alanları – Olta Önü Koridor
14.00 Plaj Futbolu – Kumluk Mevkii (New Port sahili)
14.00 – 17.00 Satranç Turnuvası – Kalepark
16.00 – 19.00 Canlı Langırt – Silivri Sahili
17.00 Tavla Turnuvası – Atatürk Meydanı
18.00 Basketbol Turnuvası – Erseven Sitesi yanı
19.30 FESTİVAL AÇILIŞ KORTEJİ – Belediye önü
19.30 Mahalle Evleri / Kültür Merkezi / EYKOM Sergi Açılışı – Silivri Sahili
21.00 Sahne Programları – Festival Sahnesi
Okay Temiz ve Orkestrası
Gencer Savaş ve Bandosu
Silivri Belediyesi Ahenk Sanat Kulübü Dans Gösterisi
Yoğurt Yeme Yarışı
Hakan Altun Konseri

7 TEMMUZ CUMA
11.00 – 19.00 Çocuklara özel oyun alanları - Olta Önü Koridor
14.00 Plaj Futbolu – Kumluk Mevkii (New Port sahili)
14.00 – 17.00 Satranç Turnuvası – Kalepark
15.00 Deniz Etkinlikleri Ve Ödüllü Yarışmalar – Dalgakıran Mevki
16.00 Karaoke Yarışması – Küpeşte
17.00 Tavla Turnuvası – Atatürk Meydanı
18.00 Basketbol Turnuvası – Erseven Sitesi yanı
18.00 – 24.00 Mahalle Evleri / Kültür Merkezi / EYKOM Sergisi – Silivri Sahili
16.00 – 19.00 Canlı Langırt – Silivri Sahili
19.30 Silivri Belediyesi Kültür Merkezi Salsa Gösterisi
20.00 Majör İstanbul
21.00 Sahne Programları – Festival Sahnesi
Aydilge Konseri
Yoğurt Yeme Yarışması
Özgün Konseri

8 TEMMUZ CUMARTESİ
11.00 – 19.00 Çocuklara özel oyun alanları - Olta Önü Koridor
14.00 Plaj Futbolu – Kumluk Mevkii (New Port sahili)
14.00 – 17.00 Satranç Turnuvası – Kalepark
15.00 Tavla Turnuvası – Atatürk Meydanı
16.00 – 19.00 Canlı Langırt – Silivri Sahili
18.00 Yoğurt Mayalama Yarışması – Sanat Parkı
18.00 Basketbol Turnuvası – Erseven Sitesi yanı
18.00 – 24.00 Mahalle Evleri / Kültür Merkezi / EYKOM Sergisi – Silivri Sahili
20.30 Silivri Belediyesi Kültür Merkezi Bale Gösterisi
21.00 Sahne Programları – Festival Sahnesi
Yoğurt Yeme Yarışması
Pinhani Konseri
Fettah Can Konseri


  • ETİKETLER
PAYLAŞ
« Önceki Basından seçmeler...
Sonraki » Resmi Bayramlaşma

YORUM YAP