Yılmaz, MHP’nin Antalya kampına gidiyor

Yılmaz, MHP’nin Antalya kampına gidiyor

19.04.2019 10:34:57

MHP lideri Devlet Bahçeli, hafta sonu Antalya'da İl Başkanları ve Belediye Başkanları toplantısı düzenliyor. Toplantıya 31 Mart'ta Silivri Belediye Başkanı seçilerek MHP'nin İstanbul'da 50 yıllık yerel yönetim iktidar hasretine son veren Volkan Yılmaz'ın da katılması bekleniyor.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli 31 Mart yerel seçimlerinin ardından süreci değerlendirmek adına geçtiğimiz hafta Ankara'da MYK üyeleri ile kampa girdi. Bahçeli, bu hafta ise Antalya kampında partisinin il başkanları ve belediye başkanlarıyla bir araya gelecek. Toplantıya Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın da iştirak etmesi bekleniyor.

19- 21 Nisan'da Manavgat ilçesi Side Turizm Bölgesi'nde düzenlenecek kampta, 81 il başkanı ve 235 belediye başkanı ile bir araya gelecek. Bahçeli, 19 Nisan Cuma günü saat 19.30'da Döşemealtı ilçesi Kepezüstü mevkisinde Antalya İl Teşkilatı tarafından karşılanacak. MHP kampı, 20 Nisan Cumartesi günü saat 11.00'de Bahçeli'nin açılış konuşmasıyla başlayacak. Basına kapalı gerçekleşen toplantıda ise Bahçeli, il başkanları ve belediye başkanları ile seçim sürecini değerlendirecek.

21 Nisan Pazar günü saat 11.00'de ise Bahçeli, toplantının kapanış konuşmasını gerçekleştirecek.

  1. ali ali

    sayın yılmaz devlet beye sorarmısınız yılların mhp tüm türkiye de imamoğlundan 700 bin az oy almıştır bumu başarı

YORUM YAP