Yeni yıla keyifli bir merhaba için Jasmine sizi bekliyor

Yeni yıla keyifli bir merhaba için Jasmine sizi bekliyor

27.12.2019 14:36:01

Yeni yıla Jasmine Restaurant'ın keyifli ortamında, birbirinden leziz yiyeceklerin yer aldığı menü ve renkli yılbaşı programıyla girmeye ne dersiniz? 2019'a güzel bir veda, yeni yıla coşkulu bir karşılama için Jasmine Restaurant sizleri bekliyor.

Jasmine Restaurant'ta her yıl olduğu gibi bu sene de özel bir yılbaşı balosu sizleri bekliyor. Elif Onur'un solistliğinde, oryantal dans şovu, zengin menüsüyle eski yıla harika bir veda, yenisine muhteşem bir merhaba için Jasmine Restarurant hizmetinizde. Seçkin ortamı, kaliteli işletmeciliği ile yıllardır konuklarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Jasmine Restaurant, başarılı organizasyonlara iddialı bir şekilde evsalipliği yapmayı da sürdürüyor.
Rezervasyon telefonu: 0 212 736 02 88 - 736 20 04 yerinizi hemen ayırtın.

Müşterilerini daima memnun etme anlayışı içinde olan Jasmine Restaurant, uzun yıllardır girişimci iş kadını Yasemin İçer ve ailesinin sahipliğinde, dünya ve Türk mutfağının sevilen seçkilerini Silivrililerle buluşturuyor. Elit ambiyansı ile dikkat çeken Jasmine Restaurant, yalnızca bir yeme içme mekânı değil açık ve kapalı alanları ile toplantı, düğün, nişan, kokteyl, şirket yemekleri, yıldönümleri gibi tüm organizasyonlar için de ihtiyaç duyulabilecek tüm donanıma sahip ideal bir ev sahibi.

YORUM YAP