Ustası Urfa’dan, lezzeti Terbiyeli TAZE’den

Ustası Urfa’dan, lezzeti Terbiyeli TAZE’den

06.12.2018 12:07:05

Silivri'de birbirinden farklı lezzetleri bir araya getiren ve bu eşsiz lezzetleri ilçe halkına sunan Terbiyeli ailesinden yepyeni bir hizmet daha geliyor, hafta sonu hayata geçmeye hazırlanan Terbiyeli Taze Fırın'da yok yok…

İşletmeciliğini Akgün Duru'nun yaptığı Terbiyeli'ye yeni bir kardeş daha geliyor, ustasının ve baharatlarının kebabın başkenti Urfa'dan geldiği ve kullanılacak olan etlerin de tamamen Trakya'dan olacak olan Terbiyeli TAZE Fırın gün sayıyor. Silivri'de birbirinden farklı 17 çeşit çorba ve et çeşitleri sunan işletme, Tekirdağ Terbiyeli ile büyümüş ve son olarak da Silivri Sahili Atatürk Meydanı'nda Terbiyeli Taze Fırın ile bünyesine farklı lezzetleri katmaya devam ediyor. Sabahların vazgeçilmezi Terbiyeli Kahvaltı ile güne başlayanlar öğle ve akşam yemeklerinde ise baharatların ve fırın ustasının Urfa'dan geldiği kebaplar, lahmacunlar, pideler, ızgaralar, dürümler, ara sıcaklar ve salatalar ve daha birçok farklı tatlar ve lezzetler için sıra bekleyecekler.

ENFES LEZZETLER BİR TELEFON KADAR YAKIN

Terbiyeli TAZE Fırın'da sunulan tüm hizmetlere bir telefonla da ulaşmak mümkün oluyor. Ustanın ve tüm baharatların ismi kebap ile anılan il olan Urfa'dan özel olarak getirilen ve etlerinin de Trakya'dan temin edildiği TAZE Fırın'dan sipariş vermek de çok kolay. Enfes pideler lahmacunların siparişi için 0212.727.12.85'i aramanız yeterli olacaktır.

  1. Sezer koç Sezer koç

    Steak mi çorbacımı,kahvaltıcımı,şimdide lahmacun bundan sonra neye çevrilecek

YORUM YAP