Unutulmaz Anların, Unutulmaz Mekânı: Rüya Kır Bahçesi

Unutulmaz Anların, Unutulmaz Mekânı: Rüya Kır Bahçesi

12.07.2019 09:35:23

Rüya Kır Bahçesi'nin deneyimli ekibi öğle, akşam yemeği ya da özel yemek organizasyonlarınız için restaurant alternatifleri sunmaya, en iyi servisi almanız için yardımcı olmaya ve her türlü özel gün organizasyonlarınızda yanınızda olmaya her zaman hazır.

Rüya Kır Bahçesi, Ortaköy'de Hisaryanı Caddesi, No:7 adresinde 1500 kişilik düzeni ile dilediğiniz tüm özel organizasyonlarda sizlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Düğün davetleri, toplu yemekler, grup iftarları, pazar kahvaltılarından mangal keyfi yapmak isteyenlere kadar; aradığınız her şey ve daha fazlası Rüya Kır Bahçesi'nde hizmetinizde...
Deneyimli ve güler yüzlü personeliyle Rüya Kır Bahçesi; düğün, nişan, kokteyl, kına gecesi, sünnet, bayii toplantısı, iftar yemekleri, açık büfe kahvaltı ve zengin yemek menü çeşitleri ile dernek toplantıları, piknik alanı ve tanıtım toplantılarınızda en iyi şekilde sizleri ağırlama imkanı sunuyor. İhtiyaç duyulan geniş alan, ses, ışık sistemi, teknik donanımı ile sektörünün yükselen değeri olan Rüya Kır Bahçesi, profesyonel bir şekilde hizmet vermekte…

MANGAL KEYFİ İÇİN İDEAL ADRES
Rüya Kır Bahçesi'nden temin edebileceğiniz veya dışarıdan getireceğiniz etlerle mangal keyfini sürebilirsiniz. Mangal ve yerleşik oturma gruplarında yazların vazgeçilmez keyfi için gereken düzenlemeler rahatlığınız ve konforunuz düşünülerek ayarlandı.

PAZAR KAHVALTISI FIRSATI
Yeşillikler içinde, şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla iç içe bir pazar kahvaltısı düşlüyorsanız Rüya Kır Bahçesi'nde bu imkân da var. Sınırsız çay ikramıyla servis edilen 35 çeşit serpme kahvaltı, hafta sonu keyfini zirvede yaşatıyor.

HAYAL ETTİĞİNİZ ORGANİZASYONLARI GERÇEKLEŞTİRMENİZE YARDIMCI OLUYOR
Tüm özel kutlama ve organizasyonlarınızda; doğum günleri, okulların veda eğlenceleri, asker uğurlamalarından, dayanışma gecelerine kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli Rüya Kır Bahçesi kadrosu hizmetinizde.

LEZZETİN DORUKLARINA ÇIKMAYA HAZIR OLUN
Alkolsüz hizmet veren Rüya Kır Bahçesi; uzun yıllara dayanan tecrübesi, ayrıcalık yaratan konseptleri, profesyonel ekibi ve uluslararası mutfaklardan derlenmiş seçkin lezzetleri ile sizleri bekliyor. Sevdiklerinizle huzur içinde vakit geçirebileceğiniz Rüya Kır Bahçesi'nde her öğün sizlere ayrı bir ziyafet yaşatacak.

Rezervasyon ve fiyat bilgisi için; 0 (212) 727 24 00 / 0 (532) 236 90 01 nolu telefonları arayınız.

YORUM YAP