Tufan usta Quzu Kokoreç’le sahalara döndü

Tufan usta Quzu Kokoreç’le sahalara döndü

14.08.2019 11:55:32

Klasikleşmiş lezzetlere kazandırdığı yorumlarla tüm Silivri'ye nam salan Tufan Ercin; Kiptaş yolu üzeri, Abelia Konutları yanındaki yeni yerinde ağırladığı tüm misafirlerine tadına doyum olmayan deneyimler yaşatıyor.

Sektörün tanınan, deneyimli ismi Tufan Ercin tarafından açılan Quzu Kokoreç; her şeyin en doğal ve sağlıklı halini misafirlerine sunuyor, menüsüyle benzersiz lezzetlere ev sahipliği yapıyor. Yeni adresinde klasikleşmiş tatlara kattığı yorumlar ile damaklarda unutulmaz izler bırakmaya devam eden Ercin, kömür ateşinde pişirdiği kuzu kokoreç, kuzu uykuluk, kasap köfte ve dana sucuk lezzetleriyle damak tadına özen gösterenlerden tam not alıyor. Açıldığı ilk günden beri yüksek hizmet kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Quzu Kokoreç, farklı lezzet tatmak isteyenleri keşfe davet ediyor.

ERCİN: LEZZET, KALİTE VE HİJYEN İLKELERİMİZDEN ASLA TAVİZ VERMİYORUZ
“Her işin bir ustası, her ustanın bir adresi vardır” diyen Tufan Ercin, haftanın her günü 11.00'dan 03.00'a kadar lezzet severlere hizmet veriyor. Lezzet, kalite ve hijyen üçlüsünden asla ödün vermediğini söyleyen Ercin, “Silivri Ortaköylüyüm. Şampiyon Kokoreç'ten emekliyim. Uzun yıllardır kokoreç işi yapıyorum. Tecrübe ve bilgi birikimi ile artan müşteri talebi üzerine gerekli hazırlıkları tamamlayarak yaklaşık 1 ay önce faaliyete geçen iş yerimde lezzet, kalite ve hijyenden asla taviz vermiyoruz. Yüksek standart ve ekonomik fiyatlarla kaliteli kuzu kokoreç, kuzu uykuluk, kasap köfte ve dana sucuk sunuyorum. Eşsiz lezzetlerimizi güler yüzlü servisimiz eşliğinde tatmak isteyen herkesi bekliyoruz” diyor.

PAKET SERVİSİ VAR
Quzu Kokoreç siparişleri motorlu kurye ile hızlıca adresine ulaştırıyor. Sıcak servis için siparişler, folyo ambalaj kağıdına sarılarak gönderiliyor. Vaktiniz kısıtlıysa ya da canınız değişik bir şeyler tatmak istiyorsa paket servis için 0552 495 01 70'i arayabilirsiniz. Kuzu kokoreç, kuzu uykuluk, kasap köfte ve dana sucuktan sonra efsane midye lezzeti de pek yakında Quzu Kokoreç'te!

YORUM YAP