Taşkınlar Grup, dünden bugüne hizmetinizde

Taşkınlar Grup, dünden bugüne hizmetinizde

07.11.2019 09:27:59

Taşkınlar Grup, 1986 yılında sınai ve tıbbi gazlarla başlayan yolculuğunu bugün su, tüp ve nakliye sektörlerinde 6 adet tır filosuyla sürdürmekte.

1986 yılında ailenin dedesi Ömer Taşkın tarafından kurulan, baba Ali Taşkın tarafından geliştirilen işletmeyi torun Tınaz Taşkın devam ettiriyor.  Mimar Sinan Mahallesi, Akbudak Sokak, No: 11-12-13 Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren Taşkınlar Grup; su, meşrubat, alkol gibi gıda ürünlerinin Türkiye geneline, Abant, Buzdağı, Mispak, Sırma marka suların ise Trakya'ya dağıtımını yapıyor ayrıca Trakya bölgesine alt bayilikler ve tali bayilikler verebilen işletmenin, mal alıp satmak isteyenlere de kapısı açık. Tüpte Demirören Grubu'na ait Milangaz'la çalışan ve bayiliğini yapan Taşkınlar Grup, aynı şekilde ailenin bir parçası olmayan isteyenlere tali bayilik verebiliyor. Sınai gazlarında sektörün geleneksel lideri olarak bilinen Habaş ile çalışan işletme; sanayi bölgelerinde, hastanelerde, ambulanslarda ihtiyaç duyulan ve koah hastalarının evde oksijen tedavisi kullanımı için gerekli olan sınai ve tıbbi gazların da satışını yapan bir sanayi kuruluşları topluluğu.

TAŞKIN: NÖBETÇİ ECZANELER BENDEN ÖDÜNÇ TÜP ALABİLİR

Koah hastalarını ilgilendiren önemli bir çağrıda bulunan işletme sahibi Tınaz Taşkın, “Silivri bölgesinde bizden başka hiçbir yerde oksijen tüpünden yok. Özel hastanelerde bunu belli bir ücret karşılığında temin ediyor. O da insanlara külfet oluyor haliyle. Gece tüp bittiğinde beni arıyorlar. Silivri'de olduğum takdirde hasta vatandaşlarımızı mağdur etmeden elimden geleni yapıyorum ancak burada olmadığımda sıkıntı yaşanabiliyor. Yıllardan beri söylediğim bir şey var ancak pek sesimi duyuramadım; o günkü nöbetçi eczane kimse gelip benden bu tüpü ödünç alıp dükkanına koysun. Parası önemli değil. Önemli olan insanların işi görülsün. Hastalarımız mağdur olmasın” şeklinde konuştu.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Market, bakkal, kahvehane, düğün salonları, çay bahçeleri, lokanta vb. yerlere su ve soda satışı ile sevkiyatı da yapan Taşkınlar Grup'un hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak ya da sipariş vermek için 0212 736 08 08 - 0538 600 31 66 numaralarını arayabilirsiniz.

Hazal BAŞARAN

YORUM YAP