Silivrili gençler Üsküdar’ı da geçti

Silivrili gençler Üsküdar’ı da geçti

20.03.2017 09:21:40

TFF İstanbul Profesyonel kulüpler U-19 kategorisinde şampiyonluğa oynayan Silivrispor U-19 takımı güçlü rakibi Anadolu Üsküdar takımını 1-0 ile geçerek liderliğini sürdürdü.

Ümraniye'de oynanan ve doksan dakikası mükemmel ve seyir zevkinin yüksek olduğu maçta son gülen takım Silivrispor oldu. Grubunda lider konumda olan Silivrispor U-19 takımı en yakın takipçilerinden olan Anadolu Üsküdar takımı Oğuz Kaan'ın attığı tek golle geçmesini bildi. Zorlu geçen doksan dakikada Silivrisporlu genç kaleci Ömer Çubukçu ile birlikte defans ve orta saha tam not aldı. Gençlik Geliştirme Direktörlüğünü Yılmaz Lise'nin yaptığı Silivrispor U-19 takımını ilk tebrik eden ise Altyapı Sorumlusu Abdul Vahap Aras oldu. Hem A takımın hem de altyapıların aldığı başarılı sonuçlarla kendini göstermesi yönetim nezdinde de takdir kazandı.

“TÜM EKİBİ KUTLUYORUM”
Yapılan müsabakanın ardından kısa bir değerlendirmede bulunan Silivrispor Altyapı Sorumlusu Abdul Vahap Aras; “Son dönemde artan güzel ivme ile birlikte hem altyapılarda hem de A takımda güzel gelişmeler almaktayız. Geçtiğimiz hafta sonu oynadığımız ve galip geldiğimiz Bayrampaşa maçının ardından hafta içi maçında da çocuklarımız en yakın rakiplerinden Anadolu Üsküdar takımını 1-0 yenerek liderliklerini sürdürdüler. Aldıkları bu sonucun ardından altyapı teknik patronu Yılmaz Lise ile birlikte tüm kadroyu tebrik ederim” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM YAP