Silivri Panayırı başladı

Silivri Panayırı başladı

20.07.2019 20:02:00

Açılışa Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, DP İlçe Başkanı Halide Avlu, BBP İlçe Başkanı Ramiz Aksu, meclis üyeleri, Kent Konseyi Başkanı Prof.Dr. Oğuz Özyaral, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer, Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan katılanlar arasındaydı. 21 Temmuz Pazar günü saat 18.00 ile 24.00 arasında da sürecek olan panayırda 50'ye yakın firma ürünlerini satışa sunmakta. Gıdadan, takıya, kırtasiye, giyim, tarım ürünleri, el işleri, ev yapımı ürünler, aksesuarlar, kozmetik, doğal ürünler pek çok ürün panayırda satışta.

Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) yararına düzenlenen Silivri Panayırı'na Silivri Belediyesi de destek veriyor.

Panayırda Silivri'deki esnaf ve Silivri civarındaki el yapımı ve ev yapımı işler yapan üreticiler, Silivri halkıyla buluşarak satış ve tanıtımlarını yapıyor. Etkinlik Silivri sosyal yaşamına renk katmak ve bu vesileyle UCİM SAADET Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği'ne katkı sağlamak ve son günlerde hepimizin vicdanlarını sızlatan çocuk istismarı konusuna dikkat çekerek farkındalık yaratmayı da amaçlıyor.

SİLİVRİ PANAYIRI'NA 50 FİRMA KATILIYOR

altinborekleri, arzubasarir, atölye hephaistos, Berna Candan Kutay, cigdemlebutunseldonusum, dedeminmahsulu, demet_bohodesign, ela.optik, Elfida Köksal, Eser spor, evyapimirecellerim, eylemalas, fietra_store, fiftyshadesofcakes, guncelevents, han_ayakkabii, Hanife Kurt, hevis, kokos_butik_buyuk_beden, koliba, liderimanaokulu, mebikom, Mine Bayar, miniimodaaa, mtcornergiyim, mtcornergiyim, Mustafa Gür, Mustafa Kalafat, nakiphome, nirvanasanatevi, nly.design, onna kuyumcu, ozgeninmutfagindanlezzetler, runnerdesign1 H&N, sebnemsjewelry, Sevim Çalış, Silavant, silivrimasalanaokulu, sinemin_mutfag, sirindevranaydin, stanbulin seramik, tasarim_tokam, tattoocea, thebossbabyspa, UCİM, ufukayakkabi, umranuluskandegirmenci, winkelensilivri, yagmur_giyim_serapince, yitsaksesuar, yureklipek ve Zuzu Butik.

Haber: Renginar SALİ

YORUM YAP