Silivri’de bir ilk JUST PT açıldı

Silivri’de bir ilk JUST PT açıldı

03.07.2020 11:02:24

Silivrili iki genç iş adamı olan Önder Kenar ve Berkay Tekin'in ortaklaşa hayata geçirdikleri JUST PT  ilçede bir ilk. Kişiye özel bire bir özel antrenörle çalışabileceğiniz spor stüdyosunun açılışı Silivri Başkanı Volkan Yılmaz tarafından gerçekleştirildi.

Silivri'de bir ilk olacak olan spor tesisinin açılışına Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü Zekeriya Artar, Silivri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erdal Aslan, Silivri Esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı Nuray Koçer, Silivri Şoförler Oda Başkanı Recep Akıncı, Büyük Birlik Partisi Silivri İlçe Başkanı Ramiz Aksu, Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta, Silivri Güreş Ağası Çetin Ceylan, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şefleri ile birlikte aileler de katılım sağladı.
Silivri'nin tanınmış oyuncularından Cemil Kenar ve İlhan Tekin'in çocukları olan Önder Kenar ve Berkay Tekin'in işleteceği JUST PT sıradan bir spor salonu değil. Sadece bire bir antrenör ile çalışılabilen özel bir ders stüdyosu. JUST PT'de herkese verilen standart antrenman programlarıyla değil kişiye özel amaca yönelik programlarla çalışabileceksiniz. Üye olurken sizlere özel gün ve saat belirlenir, düzenli aralıklarla ölçüleriniz alınır, beslenme düzeniniz gözden geçirilir ve kendinizi tamamen özel hissedileceğiniz yepyeni bir mekân.

 

YORUM YAP