Hüseyin Kuru

Saral İnşaat’tan büyük kampanya...

Bugün biraz da kendimizden bahsedelim; sonuçta iş'te tevazu olmaz.
Ziya Paşa'nın ‘Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz' beyti bir darb-ı meseldir... Tabi ki bizlerde ne inşa ediyoruz, nasıl yapıyoruz ve ne şekilde teslim ediyoruz; buna bakalım ve işimizi anlatalım.
Şahsım olarak 2001 yılında başlayan ve devam eden bu mesai önce Sunflower projesinde başladı.
2000 yılında başlanılan ve toplam 923.000 m2 bir alanda inşa edilen Sunflower projesinde, ülkemizde ilk defa uygulanan bir sistem olan ‘ileri ahşap teknolojisi' kullanılmıştır ve 400 villadan oluşmaktadır.
Tüm projelerde olduğu gibi satış jargonu gereği de tamamen ‘müşteri memnuniyeti' odaklıdır.
‘İleri ahşap sistem'in öncüsü ve lideri olan grubumuz bu sistemle hem yurtiçinde, hem de yurtdışında evler/projeler inşa etti ve etmeye de devam ediyor.

***
Saral İnşaat Grubu 1971 yılında Mimar Osman Saral tarafından kuruldu. Gayrettepe, Suadiye, Mecidiyeköy ve Şişli bölgelerinde projeler ve siteler inşa etti. 1981 yılından itibaren de Silivri bölgesinde site ve projeler inşa ediyor.
Neredeyse yarım aşıra yaklaşan bir zamandır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Saral İnşaat Grubu farklı inşa sistemleri ile milyonlarca m2'lerde imalat yaparak binlerce aileyi konut, villa ve işyeri sahibi yapmıştır.
Uygulamalarında mimariyi ön plana çıkaran, fonksiyonel ve ergonomik yapılar inşa eden Saral, ticari kaygılarla değil, inşa ettiği eserleri ile tanınmaktadır.
Saral; ticari değerleri, müşteri memnuniyeti, saygı, sürdürülebilirlik ve teslimatlar konusunda ciddi prensiplere ve disipline haiz bir şirkettir. Saral, 47 yıldır tüm projelerinde ‘güzel yaşama sanatı'nı sunmaktadır.

***
Saral, aynı zamanda Silivri'de yazlık siteler, villalar ve işmerkezleri de inşa etti. Geçen yıl teslimlerini yaptığımız Saral 107 projesini, gene en son kalan daireler için kampanya açıklaması yaptığımız Saral Life projesini Mayıs ayında teslim ederek yoluna devam ediyor.

***
Saral Life bölgenin ilk konsept projesidir. Rekreasyon alanları ile proje dahilinde kullanılan malzemelerin ‘markalı ve garanti kapsamlı ürünler'den seçilmesi, konsepti gereği yaşam kalitesinin yüksek olması nedeniyle emsalsizdir.
Saral Life, mutluluğu bir sanata dönüştürerek, kat planları en ince detayına kadar düşünülerek hazırlandı ve kullanıma matuf işlevsel çözümler katıldı.
Saral Life, 7/24 güvenlik, iç ve dış kamera sistemi ile sizlere emniyetli ve güvenli bir yaşam sunuyoruz.
Saral Life, proje alanını konumu, sağlam zemini, lokasyonu ve bölgesel yatırımların merkezinde olması gibi birçok değeri de barındırıyor.
Saral Life, TEM bağlantı yoluna ve yan yola cephelidir, yeşil alanlar, parklar, otopark alanları, sağlık/hastane ve cami alanı ile de çevrilidir.
Sarl Life, hızlı raylı sistem, yeni otogar, yeni çevre yolu gibi yeni yatırımlara birkaç dakika mesafededir.
Saral Life, yeni havaalanına 25 dk., Çorlu havaalanına ise 20 dk. mesafededir.
Saral Life, 3.köprü bağlantı yollarına ve tüm giriş-çıkışlarına çok yakındır.
Saral Life, proje alanı bilinçli bir tercihtir, deprem riski düşünülerek topoğrafik olarak deniz seviyesinden 50 mt. yukarıda ve sağlam bir zemine sahiptir.
Saral Life, proje toplam alanına yakını kullanılarak 9000 m2 kapalı otopark alanı inşa edildi ve dairelerin kullanımına sunulmaktadır.
Saral Life, dairelerde Ahşapsan Mutfak, Çimstone tezgahlar, Evye, Fırın, Ocak ve Davlumbazlı olarak teslim ediliyor.
Saral Life, vitrifiyeler ve bataryalar Kale marka, kat istasyonları DAF, seramikler ise Çanakkale seramik koleksiyonundan...
Saral Life, bina dış kapıları Saray, iç kapıları lake, daire çelik kapıları Sur marka.. Saral Life, her blokta 2'şer adet, 8'er kişilik Kone asansörler kullanıldı.
Saral Life, yaşamın mahremiyetini düşünerek blok aralarını 37 mt.- 42 mt arasında tutarak inşa ettik.
Saral Life, Yüzme havuzu, Kaydıraklı çocuk havuzu ve oyun alanları,
Saral Life, Genel jeneratör sistemi ile site sakinlerine %100 konforu sunduk.
Saral Life, sosyal tesislerde; fitness ve aerobik salonları...
Saral Life, spor, keyif ve oturma alanları...
Saral Life, ticari alanlar da 9 adet cadde dükkanlar ile Kiptaş 2 tarafında büyük bir market alanı da inşa ettik. Hemen evinizin yakınında keyifle alışveriş yapacağınız bir alan da hazırladık.
Saral Life, Silivri Belediyesi tarafından yeni inşa edilen kapalı pazara da çok yakın.
Saral Life, ulaşım kolaylığı olan bir proje.. hem şehir merkezine, hem de D-100 ve TEM otoyollarına çok yakındır.
Saral Life, Fenerbahçe ve Rumeli Üniversitesi ile diğer eğitim ve öğretim kurumlarına da mesafe olarak çok yakın olması.. hem kullanılan malzeme kalitesi açısından, hem de barındırdığı değerler ve avantajlarla doğru proje özelliğini sunuyoruz.

***
Saral İnşaat Grubu 47. Yılına özel, bölgemizde ilk defa sizlere özel ödeme planları ile büyük bir imkân sunuyor.
Saral Life projesi için çok özel ödeme planlarını içeren bu kampanyada 0 faiz, 50 ay vadeli veya 0 peşinat, 3.848-TL den başlayan taksitlerle ev sahibi olabiliyorsunuz.
Bu projenin en önemli özelliklerinden biri de bu Mayıs ayında teslim olması.. kısacası mali ve şahsi olarak boşa zaman kaybetmeyeceksiniz.
Bilgi sahibi olunmadan, sonuçta fikir sahibi olunmuyor. Ben de bu kadar değerler içeren bu projenin varlığından haberiniz olsun istedim.
Çok alternatifler içeren bu ödeme planları için sizleri kahve içmeye davet ediyoruz.
***
Saral İnşaat Grubu, projelerinde kullanılan tüm malzemeleri garanti kapsamlı ve 1.sınıf ürünlerden seçer ve uygular... Malzeme lejantını da müşterisine sunar ve yapılan işin arkasında durur.
Saral İnşaat, üretilen ve imal edilen tüm eserlerinin ve projelerinin yaşam ve yatırım garantili olacağını taahhüt etmektedir.
İyi haftalar...

YORUM YAP