Hüseyin Kuru

Saral'ın yeni projesi üzerine düşünceler...

Bugün İZNİNİZLE sizlere inşa ettiğimiz Saral Life ve Saral 107 projelerini yazacağım… İşin 5n 1k'sına bakacağız!
Yani ne, niçin, ne zaman, neden, niye ve kime ne inşa ediyoruz, bunları anlatacağım.
Malumunuz üzere Saral İnşaat Grubu olarak sektörde 45 yıldır, bölgemiz de ise 35 yıldır projeler üretiyoruz. inşa edilen projelerle ve iş merkezleri ile vizyonumuzu, inşa kalitemizi ve yapısal sistemlerimizi farklı konseptlerde uygulayarak kamuoyuna gösteriyoruz.
Satış jargonumuzu ise tamamen ‘müşteri memnuniyeti, doğru fiyatlandırma, süreklilik ve itibar yönetimi' üzerine kurduk. Kısacası yaşam ve yatırım garantili projeler üretiyoruz.
***
Silivri bölgesi hem Marmara denizi olarak 42 km sahil şeridi ile hem de lokasyonu itibariyle şehrin en batısında olmasına rağmen bölgenin merkezi olma özelliğini taşıyor.

Şimdi bazı notları alt alta sıralamakta fayda görüyorum; hem yaşam kalitesi anlamında hem de yatırım düşüncesi ile bakıldığında!
1- Silivri bölgesi topoğrafik yapı olarak düz araziler kümesine haiz… Yani dağ bayır bir toprak yapısı olmadığı için hem şehirleşme hem de sektörel açıdan çok uygun.
2- Bölgenin genel anlamda ulaşım sorununun olmaması bölgeden geçen E-5 ve TEM otoyollarının yanı sıra Yavuz Sultan Selim Köprü bağlantı yolları ile de ulaşıma katkı sağlanıyor.
3- Bu ay içinde açıklanması beklenen Kanal İstanbul'un da bölgeye büyük bir ivme katacağını da ekleyelim!
4- İBB planlarına göre de hafif raylı sistem, yeni çevre yolu ve metrobüs yollarının hazırlığı zamana matufta olsa hedef olarak planlara işlenmesi.
5- Marmara denizine kıyısı olması nedeniyle yazlık bir bölge aynı zamanda yeterli alt yapı (doğalgaz, su, arıtma, kanalizasyon vb)nedeniyle de kışlık bir yerleşim bölgesi olması.
6- Sosyo-ekonomik durumun ve yaşam kalitesinin yüksek olması.
7- Rayiç değerlerin 500-TL/m2'nin altında olması nedeniyle 150 m2-net dairelerin %1 KDV oranına sahip olması.
8- Yeni konutlar bölgesi olarak adlandırılan E-5 ile TEM otoyollarını birbirine bağlayan yolu üzerinde sağlam zeminde (rakım olarak denizden 40 mt yukarda) Saral Life ve Saral 107 projelerinin inşa edilmesinin bilinçli bir tercih olduğu…
9- Her iki projenin de bölge de ilk konsept projeler olması; yani güvenlik, sosyal alanlar, kapalı otopark, fitness, uydu yayını, genel jeneratör sistemli, yüzme havuzları, çocuk alanları, internet, cadde dükkanlar v.s. gibi bir çok nitelik taşıması.
10-Projelerde inşa kalitesinin yüksek olması, garanti kapsamlı ve markalar ürünler kullanıyoruz; işin arkasında duruyoruz.
11-Saral Life ve Saral 107 projelerinin yeni hafif raylı sistem, metrobüs ve yeni otogara yakınlığı.
12- Saral Life projesinin m2 satış fiyatının 2.810.-TL/m2 den başlaması inanılmaz bir fırsat olarak sizlere sunuluyor.
13- Saral Life projesinde %25 peşin, %75 konut finansmanı kullanırsanız 5 yıl vadede aylık %0,93 – 10 yıl vadede %1.03 faiz oranları ile de kredi kullanabilirsiniz. Veya %35 peşin, 24 ay vadeli, %0 faiz oranı ile düşük taksitler/ara ödemeli bir sistemle de ev sahibi olabilirsiniz.
İyi haftalar...

YORUM YAP