Rüya ile hayaller gerçek

Rüya ile hayaller gerçek

11.05.2017 09:56:00

Rüya Kır Bahçesi yenilenerek yaşamınızdaki en mutlu günleri, unutulmaz anlara dönüştürerek, mükemmel şekilde sizlere yaşatmaya aday. “Siz hayal edin ve yaşayın biz gerçekleştirelim” diyen Veysel Ersözlü, Rüya Kır Bahçesi olarak sundukları imkan ve hizmetler konusunda iddialı olduklarını belirtti.

Rüya Kır Bahçesi, Ortaköy'de Hisaryanı Caddesi, No:7 adresinde 1500 kişilik düzeni ile dilediğiniz tüm özel organizasyonlarda sizlere evsahipliği yapmaya hazır. Düğün davetleri, toplu yemekler, grup iftarları, Pazar kahvaltılarından mangal keyfi yapmak isteyenlere kadar; aradığınız her şey ve daha fazlası Rüya Kır Bahçesinde hizmetinizde. Özel ve şirket davetleri konusunda başarısını kanıtlayan mekan yenilenen hali ve genişleyen, geliştirilen imkanlarıyla hizmetinizde.
Deneyimli ve güler yüzlü personeliyle Rüya Kır Bahçesi düğün, nişan, kokteyl, kına gecesi, sünnet, bayii toplantısı, iftar yemekleri, açık büfe kahvaltı ve zengin yemek menü çeşitleri ile dernek toplantıları, piknik alanı ve tanıtım toplantılarınızda en iyi şekilde sizleri ağırlama imkanı sunuyor. Rüya Kır Bahçesinde geniş alan, ses ve ışık sistemi profesyonellikle entegre edilmiştir. Tesislerde yiyecek ve içecekler her misafirin damak zevkini karşılayacak nitelikte.

ÖZEL DAVETLER
Düğün, davet, kına, nişan tarzında özel davetlerde organizasyon, menü, yemek ve müzik dahil her şeyi sizler için profesyonel ekibiyle ayarlayan Rüya Kır Bahçesinde sizler evsahipliği ele eğlencenin, özel gününüzün tadını rahatlıkla çıkartabilirsiniz ve hiçbir ayrıntısını atlamadan keyfini yaşayabilirsiniz.

MANGAL KEYFİ
Rüya Kır Bahçesinden temin edebileceğiniz veya dışarıdan getireceğiniz etlerle mangal keyfini sürebilirsiniz. Mangal ve yerleşik oturma gruplarında yazların vazgeçilmez keyfi için gereken düzenlemeler rahatlığınız ve konforunuz düşünülerek ayarlandı.

PAZAR KAHVALTISI
Yeşillikler içinde, şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla iç içe bir Pazar kahvaltısı düşlüyorsanız Rüya Kır Bahçesinde bu imkan da var. Sınırsız çay ikramıyla servis edilen 35 çeşit serpme kahvaltı, hafta sonu keyfini zirvede yaşatıyor.

DÖRT MEVSİM, HAFTANIN HER GÜNÜ, GÜNÜN HER SAATİ
Kaliteli ziyafet anlayışını yemek hizmetinde de sürdüren Rüya Kır Bahçesi, açık ve kapalı alandaki davetler için farklı sunum alternatiflerini sunacak kadroya sahip... Ramazan Ayı boyunca iftar menüsüyle de fark yaratmaya hazırlanan mekanda, rezarvasyon dahilinde kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği servisi hazırlanmakta.

ORGANİZASYONLARINIZA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
Tüm özel kutlama ve organizasyonlarınızda; doğum günleri, okulların veda eğlenceleri, asker uğurlamalarından, dayanışma gecelerine kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli Rüya Kır Bahçesi kadrosu hizmetinizde.

DAMAK TADINI VE KALİTEYİ ÖNEMSEYENLERİ PİŞMAN ETMEYECEK LEZZETLER
Alkolsüz hizmet veren Rüya Kır Bahçesi muhteşem yeşil temasıyla ruhunuza, seçkin lezzetlerle midenize hitap ediyor. Sevdiklerinizle huzur içinde vakit geçirebileceğiniz Rüya Kır Bahçesi'nde her öğün ayrı bir deneyim...
Rezervasyonlarınız için; 0 (212) 727 24 00 / 0 (532) 236 90 01 nolu telefonları arayınız.
Sevginar SALİ

YORUM YAP