Engin Akın

Nazilli karşısında 5000+11 çıkıyoruz

Nazilli karşısında 5000+11 çıkıyoruz

Yeni hoca yeni heyecan diyelim ve yeni yeni başlangıçlara imza atalım. Geçen sezondan beri kabus üstüne kabus yaşamaktayız. Gidip gelen hocalarla birlikte yaşananlar da bizleri derinden etkilemekte.

Sezon başında kurulan kadro ve ardından devre arası yapılan takviyeler! Her iki transfer döneminde de kadroya dahil edilen isimler kariyerleri bakımından üst seviyede oyuncular olsalar da bir türlü istenilen performansı yakalayamadılar.

Onca isim transfer edebiliyoruz ama bir türlü takım olamıyoruz. Sıkıntı burada başlıyor. Eksiklikler üst üstte gelince de ligdeki durumumuz ortaya çıkıyor.

Hele birde Körfez yenilgisi tüm bu olayların üstüne tuz biber ekti.

Mesut Tonta, Özgür Ergün ve Erdal İşkar ben bu üç ismin samimiyetine inananlardanım. Herkes kadar değil herkesten daha çok Silivrili ve Silivrisporludurlar. Sadece futbol şansları yanlarında değildi.

Yoksa üstte saydığım isimlerin hepsi bu kulübün şampiyonluklarında da takımla birlikteydiler. Her üçüyle de büyük sevinçler yaşadık. Emeklerine sağlık, yüreklerine sağlık, ayaklarına sağlık. Kendilerinden çok şey verdiler. Her türlü eleştiriyi kaldırmaya çalıştılar. Hakkınızı helal edin, benden yana hakkınız da helaldir.

Yeni hoca imzasını attı.

Bülent Akan.

Bu liglerin hocası.

Geçmişte zor dönem geçiren takımların kurtarıcısı konumunda olan bir isim.

Bizde ne kadar başarılı olur bilemiyorum ama beklenti yüksek. Yüksek beklendi içinde ve tarihi her zaman başarıya endeksli bir kulüpte çalışmak da zordur ve her hocanın harcı da değildir.

Kaldı ki bunca kariyerli isim ile çalışmak da zordur.

Bizler her zaman olduğu gibi kulübün yanında yer tutacağız. Kimi zaman eleştireceğiz ama bu eleştirilerimizin dozunu iyi ayarlayacağız.

Bülent hocanın işi zor.

İlçenin sporunun içinde olanlarla hocanın işini kolaylaştıralım.

Son haftalara giriyoruz.

Telafisi imkansız haftalara.

Hafta sonu evimizde Nazilli Belediyespor ile karşılaşacağız. Nazilli takımı ile 2. Ligden beri aynı grupta yer buluyoruz. Onlarla aynı grupta küme düştük, onlar üst sıralarda şampiyonluk kovalarken biz alt sıralardan kurtulma derdindeyiz.

Bu maçta üç puan bizim olacaktır.

Tüm kadro silkelenip kendisine gelirse maçı kazanmak kolay olacaktır.

Tabii destek de şart.

Haydi, arkadaşlar yeni hocaya yeni şanslarla desteklerimizi verelim.

Belki elinde sihirli bir değnek yok ama bizim samimiyetimizle işler yoluna girsin.

Dedik ya telafisi yok.

Evet, telafisi kesinlikle yok ve başka Silivri'de yok.

Bizler başarıya alışmışız yenilmek kaybetmek bizim fıtratımızda yok.

Çıkalım hep birlikte sahaya 5000 kişi +11 alalım Nazilli'den maçı.

Yolumuza bakalım, tadımızı bulalım.

YORUM YAP