Kurfallı Aile Et Mangal açıldı

Kurfallı Aile Et Mangal açıldı

13.01.2020 10:36:55

ET MANGALIN YENİ ADRESİ

Kurfallı mahallemizde hizmete giren Kurfallı Aile Et Mangal'ın açılışı 11 Ocak 2020 Cumartesi günü gerçekleştirildi.

İşletmenin açılış kurdelesini sahibi Özer Çalış ile birlikte Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, AK Parti İBB Meclis Üyesi Sami Barlas, Kurfallı Muhtarı Yılmaz Sütçü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekili Arif Kanık, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Şaban Erdan, Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan birlikte hayırlı olsun dilekleri ve dualar eşliğinde kestiler.

CHP İlçe Başkanı Berker Esen de yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kurfallı Aile Et Mangal'a açılış dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kendi üretimleri et çeşitleri, günlük süt, kaymak, salça, soslar ve yumurtanın yanı sıra birbirinden leziz tatları damak tadı tutkunlarının beğenisine sunulduğu işletmede; dana kıyma, kuşbaşı, bonfile, antrikot, kontrfile, köfte, sucuk, kuzu but, kol, pirzola, külbastı, gerdan, şiş, incik, lokum, tavuk bütün, kanat, but, pirzola, göğüs ve ciğeri bulunmakta.

İster sevdiklerinizle oturup, aile ortamında rahatça eşsiz bir ziyafet tecrübe edebileceğiniz, dilerseniz kendiniz hazırlamak üzere çiğ olarak temin edebileceğiniz geniş bir et çeşit yelpazesi Kurfallı Aile Et Mangal'da sizleri bekliyor.

Taze, doğal, hijyen koşullarına uygun şekilde hazırlanan et çeşitleri ve lezzet konusunda son derce iddialı olan işletme sahipleri, “Et; Kurfallı Aile Et Mangal'da yenir” diyerek herkesi beklediklerini ifade ettiler.

Ersin ERGİN

 

YORUM YAP