Engin Akın

Huzursuzluk kazanı kaynıyor...

Silivrispor'da sular bir türlü durulmuyor.
Hemen her gün bir başka entrika peşinde koşanlar yine boş durmuyor.
Takım ağır aksak, kör topal ilerlerken yönetim içinde de “Ben para vermem, beni buraya belediye başkanı yazdırdı” diyebilecek cesareti gösterenler bile var.

Önceki gün yapılan kahvaltılı bir programda en yetkili ağız olan Başkan Kalko açıklamasını ve kulübün 3.3 milyon olan borcunun 1.8 milyona indirildiğini açıkladı.

Bu demek ki yönetimde özellikle borçlar konusunda bir takım iyileştirme çabaları varken bu durumu baltalamaya çalışanların varlığı huzursuzluktan öte gidemiyor maalesef…

Eski yönetimin kongre sürecinde aklanmasının ardından yeni yönetimin kucağındaki bomba ha patladı patlayacak gözüyle beklenti içindeyken birbiri ardına yapılan ödemelerle sıkıntılar azar azar gideriliyor.

Zamanında Başkan Işıklar'ın da katılımı ile gerçekleştirilen toplantılarda 750 bin TL ödeyeceğini taahhüt eden Ümit Kalko bu zamana kadar cebinden 1.000.000'un üzerinde bir ödeme yaptığını biliyorum.

Bazı Silivrispor yöneticileri üzerlerine düşen ödemeyi paşa paşa yaparlarken kulüp içinde varlıkları sıkıntı olan ve ödeme yapmamakta ısrarcı olan isimlerin varlığı huzursuzluk yaratıyor.

Silivri'de ağırlığı olan isimlerin maddi destekten kaçınmaları anlaşılan sorun yaratıyor.

Silivrispor'un desteğe ihtiyacı var.
Sırtındaki kambur yeteri kadar fazla...

Ağırlık olmak yerine gitmeniz belki herkes için daha hayırlı olacaktır.
Bir de kulüpten fazla senet alanlar var ama şimdi bu konuyu burada harcamak istemiyorum. Gerçi bununla alakalı durum para vermeyen yöneticilerden daha da vahim.

Hem kulüpten maaş alacaksın hem de fazladan verilen senetleri kabul edeceksin. Kabul edilemez bir durum. Niyet ile yerlerin ciddi bir sorgulamadan geçmesi gerektiği aşikar...

YORUM YAP