Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’dan çilek transfer

Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor’dan çilek transfer

14.09.2021 10:38:15

İstanbul Süper Amatör Lige iddialı hazırlanarak transferlere hızlı başlayan Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor, 2021-2022 sezonunun kadrosunu oluşturmaya devam ediyor.

Kırmızı Beyazlılar son olarak Bölgesel Amatör Lig takımlarından Bolvadin Belediyespor forması giyen eski oyuncusu Onur Karavuş ile yeniden anlaşarak orta sahayı sağlama aldı. Teknik Sorumlu Aydın Dursun'un mutlak kadrosunda görmek istediği yetenekli oyuncu, orta sahada 10 numara pozisyonunda görev yaparken yüksek top tekniğinin yanı sıra hırslı ve mücadeleci yapısı ile tanınıyor. Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Tesislerinde Başkan Abdullah Civelek'in hazır bulunduğu törenle imzayı atarak ilk idmana çıkan 27 yaşındaki Onur Karavuş “ Bir çok takımla adımın anılmasına rağmen tercihimi daha öncede formasını giydiğim Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor'dan yana kullandım. Forma giyeceğim maçlarda takımımın başarısı için mücadele edeceğim. Transferimde emeği geçenlere çok teşekkür ederim” dedi.

Futbola Maltepespor'da başlayan daha sonra Sultanbeyli Belediyespor, Sultanbeylispor, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor, Kartal Bulvarspor ve Bolvadin Belediyespor formalarını giydi.

Murat Nazik


YORUM YAP