Bosch’un Silivri’deki tek yetkili bayisi Cebeci’lere emanet

Bosch’un Silivri’deki tek yetkili bayisi Cebeci’lere emanet

29.08.2019 10:15:07

Global üretim, mühendislik ve satış ağı ile dünyanın en saygın teknoloji kuruluşları arasındaki yerini uzun yıllardır koruyan Bosch , Silivri'de! Buzdolaplarından çamaşır makinelerine, ankastre fırınlardan davlumbazlara, derin dondurucudan süpürgeye, klimadan su sebillerine, mutfak robotlarından kahve makinelerine kadar inovatif ve heyecan uyandıran ürünler, Bosch'un Silivri'deki tek yetkili bayisi olan Cebeci Teknolojik Ürünler ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.'de sizleri bekliyor...

Bosch'un Silivri'deki tek yetkili bayisi Cebeci Teknolojik Ürünler ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti., Makine Mühendisi Suat Cebeci ve oğlu Sinan Cebeci'nin yönetiminde Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Hacı Pervane Caddesi, No: 4/A adresinde haftanın her günü hizmet veriyor. Model yelpazesinin ayırt edici özellikleri yüksek kalite, iyi işlevsellik, şık tasarım olan marka; uzun garanti süresi, ömür/kalite ve fiyat/performans açısından müşterilerine avantajlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

CEBECİ: BOSCH'UN TEMSİLCİSİ OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ
Müşteri ilişkileri politikası hakkında bilgi veren Suat Cebeci, şunları kaydetti: “Makine mühendisiyim. Yaklaşık 25 yıl bir fabrikada müdürlük yapmış teknik bir kişiyim. Emekli olduktan sonra oğlum Sinan beyle birlikte 3 yıl önce böyle bir işe karar verdik ve pazarda kendini ispatlamış güçlü bir marka ile bu yola çıkmak istedik. Teknoloji ve hizmetler alanında önde gelen tedarikçilerden biri olarak Bosch'un temsilcisi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bosch tüm dünyada bilinen geleneksel bir Alman markası, Türkiye'de de her zaman sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. 170 m² giriş showroom katı, 130 m² üst katı olan bir mağazamız var. Siparişlerimizin sevkiyatını bir bölümünü buradan, bir bölümünü de merkez depodan gerçekleştiriyoruz.

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ODAKLANIYORUZ”
Müşterilerle iyi ilişkiler kurmak bir işi başarıyla büyütmenin en önemli kısmıdır diye düşünüyoruz. Bundan dolayı da nitelikli personel çalıştırmaya azami özen göstermeye dikkat ediyoruz. Müşterilerin anlatmak istediklerini ve önerilerini dikkate almak başlı başına sorumluluğumuzun altında. Müşteri beklentilerini netleştirdikten sonra ürün ve hizmetler hakkında detaylıca bilgilendiriyoruz. Ödeme koşullarımız ise kredi kartına taksit ve nakit şeklinde oluyor. Banka kredisi de kullandırıyoruz. Keyifli ve verimli bir müşteri ilişkisi ile şeffaf bir biçimde satışımızı gerçekleştiriyoruz.

“MARKA, TÜKETİCİLERİN EN ÇOK ÖNEM VERDİĞİ İKİ UNSUR OLAN DAYANIKLILIK VE KALİTEYE YENİ BİR STANDART GETİRİYOR”
Ürünlerimizin %90'ı 3 yıl garantilidir. 2 yıl ve 4 yıl olarak da uzatma garantisi ile ürünleri koruma altına almanızı öneriyoruz. Ayrıca Bosch, çamaşır makineleri için tam 10 yıl motor garantisi veriyor. Böylece Bosch, ürünlerinin kalite ve dayanıklılığını bir kez daha vurguluyor. Ürünler ambalajı açılarak müşteriye teslim ediliyor. Ürünlerimizin hepsi sigortalı olarak gidiyor. Örneğin ürün açıldığında hasar olması durumunda Bosch aynı gün size yeni ürünü ulaştıracaktır. Böylelikle müşteri mağdur edilmemiş oluyor. Ardından teknik servis hizmeti ile kurulum yapılıyor. Silivri'nin yanı sıra Tekirdağ ve İstanbul'un en ücra noktasına kadar hizmet götürüyoruz. Her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.”

“MAĞAZAMIZ ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİYLE HER ZEVKE VE HER BÜTÇEYE HİTAP EDİYOR”
Potansiyel müşteri adaylarına seslenen Sinan Cebeci ise, “Bosch Alman markası olduğu için ‘pahalıdır' önyargısı olabiliyor. Biraz ulaşılmaz görülüyor ama aslında öyle değil. Bosch, ürün çeşitliliğiyle her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Şu anda fiyat farkımız yerli markalardan çok çok az. Bu aslında Bosch'un ulaşılabilirliğini ve olduğundan daha uyguna sattığını da gösteriyor. Müşterilerin bu anlamda çekinmeden mağazamıza gelip rahatlıkla ürünleri incelemelerini öneriyoruz. Almaları şart değil, zaten kararları kendileri verecek. Müşteri adaylarımız beyaz eşya alacakları zaman muhakkak çayımızı, kahvemizi içmeye gelsinler, ürünlerimize baksınlar, ondan sonra karar versinler. Biz firma olarak 3 senedir burada faaliyet gösteriyoruz. Silivri'nin açıldığımız günden bu yana göstermiş olduğu teveccüh, bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Çok hızlı bir şekilde tanınmaya başladık, bundan sonra da devamı gelecektir diye umut ediyoruz” şeklinde konuştu.

İletişim Bilgileri
Bosch'un Silivri'deki tek yetkili bayisi Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Hacı Pervane Caddesi, No: 4/A adresinde faaliyet gösteriyor. 0212 727 41 30 numarasından da detaylı bilgilere ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Hazal BAŞARAN

YORUM YAP