Bek: Silivri için her kurumla işbirliği yapacağız

Bek: Silivri için her kurumla işbirliği yapacağız

15.01.2016 10:52:33

Silivri Kent Konseyi Danışma Kurulu Başkanı Esma Işıklar, Kadın Meclis Başkanı Esin Yalçıntaş, Turizm Tanıma Grubu Üyeleri Sibel Ercan ve Şöhret Aktaş yeni seçilen Silivri Turizm Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Yönetimine 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette ortak projeler de gündeme geldi.

IŞIKLAR: ORTAK KAYGIMIZ SİLİVRİ
Silivri Kent Konseyi Danışma Kurulu Başkanı Esma Işıklar Kent Konseyi olarak yeni seçilen yönetime başarılar dilediklerini belirterek şunları söyledi: “Kent Konseyi ilçedeki tüm STK'lar ile birlikte çalışmayı hedefliyor. Silivri Turizm Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği de Kent Konseyinin doğal üyesi. Bu yüzden birçok konuda iş birliği yapma şansımız var. Hepimizin ortak kaygısı 'Silivri'. Gelecekte çocuklarımıza daha yaşanabilir bir Silivri bırakmak için projeler geliştirip, bunları hayata geçirmeliyiz.
Derneğinizle de bu konuda iş birliği yapabiliriz. Seçilen arkadaşlara hayırlı olsun, başarılar dilerim.”

BEK: SİLİVRİ İÇİN HER KURUMLA İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ
Silivri Turizm Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği Başkanı A.Refik Bek de Kent Konseyi Yöneticilerine nazik davranışlarından dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: “Göreve talip olmadan önce bir çok görüşme yaptık. Gerçekleştirmeyi düşündüğümüz projeleri anlattık. Olumlu tepkiler alınca da yönetimde ki arkadaşlarımızla aday olduk. Silivri için herkesle iş birliği yapacağız. Kent Konseyi ilçe için önemli bir kurum. Silivri Turizm Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği olarak Kent Konseyinde aktif olarak yer alacağız. Projelerimizi hayata geçirme adına ortak çalışmalar yapabiliriz. Eğitimci arkadaşlarımızın çok önemli projeleri söz konusu. Sportif, kültürel ve turizm konularında çalışmaları birlikte yürütmek bizimde önümüzü açacaktır. Nazik ziyaretiniz için yönetim kurulum adına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.”


Haber MERKEZİ

  • ETİKETLER
PAYLAŞ
« Önceki Yaşamak ama nasıl
Sonraki » Şipşak meclis

YORUM YAP