Başak Ticaret’ten Cupcake Şenliği

Başak Ticaret’ten Cupcake Şenliği

02.06.2016 10:14:38

Başak Ticaret firması, düzenlediği Cupcake Şenliğinde iki gün boyunca anaokulu öğrencilerini ağırlayacak. Dün başlayan şenliğin ilk konukları Aydede Çocuk Evi 3 yaş grubu öğrencileriydi. Arçelik bayilerinde düzenlenen etkinlik kapsamında minikler capcake yapmayı uygulamalı olarak öğreniyor ve ödüllendiriliyor. Şenlik sayesinde de Arçelik ürünleriyle yakından tanışıyorlar. Cupcake Şenliği dün 3 ve 4 yaş grubu Aydede Çocuk Evi öğrencilerinin katımıyla başladı, bugün de Mektebim Okulları anaokulu öğrencilerinin katılımıyla devam edecek.

SAKARYA: GELECEĞİMİZ DEDİĞİMİZ ÇOCUKLARI ÖNEMSİYORUZ
Cupcake Şenliği hakkında açıklamada bulunan Arçelik Mağaza sahibi Nazmi Sakarya şunları söyledi: “Cupcake Şenliği, daha önce İstanbul'daki Arçelik bayilerinde de yapılan bir organizasyon. Belli yaş grubu çocuklarını davet ederek Arçelik ürünleriyle tanıştırarak, onların ilgisini çekebilmek ve hoşlarına gidebilecek böyle bir etkinlik düzenlenmekteyiz. Arçelik olarak sosyal sorumluluk projelerine önem veriyoruz. Geleceğimizi çocuklar oluşturduğu için ilgimiz onlara yönelik. Bu tarz etkinliklerde onları ağırlayarak yanımıza çekmek istiyoruz.”
Minik aşçılar rengarenk önlükleri içinde sevimlilikleriyle kendine hayran bıraktılar. Arçelik yetkilileri rehberliğinde yaptıkları cupcakeleri afiyetle yediler. Ardından firma yetkilileri tarafından bir de ödüllendirildiler.


Renginar SALİ

YORUM YAP