Amiral Cafe’de tiyatro ve eğlence dolu bir akşam

Amiral Cafe’de tiyatro ve eğlence dolu bir akşam

02.08.2019 14:45:48

Amiral Cafe & Bar, bir ilk'i gerçekleştirerek Kabare Tiyatro Ekibinin “İkili Çelişkiler” adlı oyunuyla müşterilerine bol kahkahalı keyifli bir akşam yaşattı. 

Yaşar Dülgeroğlu'nun sahibi olduğu Amiral Cafe & Bar, 31 Temmuz 2019 Çarşamba akşamı Kabare Tiyatro Ekibini ağırlayarak bir ilk'e imza attı. İşletme, sahne ve gösteri dünyasına farklı bir soluk getirmeye hazırlanan Kabare Tiyatro Ekibini Silivrililerle buluşturdu.
Yazarlığını Aydoğan Temel'in, Yönetmenliğini Emrah Uslu, Yardımcı Yönetmenliğini Cansu Kanlıkaya'nın yaptığı “İkili Çelişkiler” adlı tiyatro oyunu Silivri'de başarıyla sahnelenerek, izleyicinin beğenisini kazandı ve bol bol alkış aldı.
Emrah Uslu, Cansu Kanlıkaya, Berke Özkök, Suzan Sönmez, Hasan Erdem, Ebru Tuncel, Hamdi Malcı, Özlem Ünsal ve Sezin Bilge'nin rol aldığı oyun, espriler eşliğinde dinamik bir tempoda sahnelenerek izleyicilere keyifli anlar yaşattı.
Oyun sırasında Silivri'nin ilk ve tek vasıflı günlük gazetesi Hürhaber'e de güzel bir jest yapıldı.
Yapımını Gold Media, Yapımcılığını Cem Gülaç, Yapım Sorumluluğunu Gamze Avşar, Afiş Taramdan Suzan Sönmez, Kostüm Tasarımdan Sezin Bilge, Müziğin Bestem Yuvarlak ve Sedat Berke Özkök ile Sezin Bilge'den oluşan teknik ekibin desteklediği oyun Amiral Cafe & Bar müşterileri tarafından çok beğenildi.
Kabare Tiyatro Ekibi, kendilerine ev sahipliği yapan Amiral Cafe & Bar sahibi Yaşar Dülgereoğlu ve alkışlarıyla kendilerine en büyük desteği sunan izleyicilere teşekkür etti.
Mekân Sahibi Yaşar Dülgeroğlu da Kabare Tiyatro Ekibi'ni başarılı oyunlarından dolayı tebrik ederek, çıkacakları Avrupa Turu ve daha sahnelerinde başarılar diledi.

Renginar SALİ

YORUM YAP