Ali Tonta ile yeniden devam

Ali Tonta ile yeniden devam

11.02.2019 10:22:38

Tarihindeki en yoğun katılımlı olağan genel kuruluna imza atan Silivri'nin en köklü kulübü olan Alibeyspor'da Başkan Ali Tonta tek liste ile girdiği seçimlerde tüm delegelerin oyunu alarak yeniden görevine devam edecek.

Silivri'nin en köklü kulüplerinden olan Alibeyspor olağan genel kurulunu gerçekleştirdi ve mevcut Kulüp Başkanı Ali Tonta güven tazeledi. Kulüp lokalinde yapılan genel kurula yoğun bir katılım sağlandı ayrıca genel kurula Büyük Birlik Partisi Silivri İlçe Başkanı Ramiz Aksu, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Nuray Koçer, Silivri Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Ercan Çalışkan ile birlikte çok sayıda dernek başkanı ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

“HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK”
Gerçekleştirilen kongrenin ardından kısa bir konuşma yapan Alibeyspor Kulüp Başkanı Ali Tonta; “İlçemiz sporunun gelişmesi ve yaşayabilmesi için kulübümüz canla başla çalışmaktadır. Bizim derdimiz ilçemiz gençliğinin geleceğinin sportif anlamda garanti altına alınabilmesi için yatırımlar yapmaktır. Bugün ilçemizde birçok ilklere imza atan bir kulüp olmanın gururunu yaşamaktayız.
Silivri'nin profesyonel ligde oynayan ilk kadın futbol takımı, ilk izci kulübü ve folklor kulübü ile birlikte futbol altyapılarında neredeyse her kategoride hizmetlerimiz devam etmektedir. Bizim tek eksiğimiz başımızı sokacağımız bir tesisimizin olmayışıdır. İnanıyoruz ki en kısa zamanda bu eksikliğimiz de giderilecektir. Bizlere inanan ve desteklerini esirgemeyen tüm sporseverlere sonsuz teşekkür ederiz” diyerek sözlerini tamamladı. Engin AKIN

YORUM YAP