Aktaş Çiftliği’nde kurban satışı devam ediyor

Aktaş Çiftliği’nde kurban satışı devam ediyor

01.08.2019 10:41:43

Silivri Yolçatı Mahallesi'nde geniş bir alana İdris Aktaş tarafından kurulan ve 45 yıldan bu yana Türkiye'nin birçok bölgesinden gelen vatandaşlara kurbanlık ve adaklık hayvan hizmeti sunan Aktaş Çiftliği'nde kurbanlık hayvan satışları sürüyor. Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala bu fırsatı kaçırmayın, kurban alışverişinizi uygun fiyatla ve zahmetsizce tamamlayın…

Yolçatı Mahallesi'nde bulunan Aktaş Çiftliği'nde büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık satışları son hızıyla devam ediyor. 45 yıldır hayvancılıkla uğraşan İdris Aktaş, Kurban Bayramı'nda kurban kesim görevini yerine getirmek isteyen vatandaşlara bu sene de kolaylık sağlıyor. Yolçatı'daki kurban satış ve kesim merkezine gelerek diledikleri küçük ya da büyükbaş kurbanlığı seçenlere, hijyenik bir ortamda, veteriner hekimler gözetiminde, İslami koşullara uygun olarak kesilen kurbanlıkları poşetlenmiş halde teslim edilecek. Aktaş Çiftliği'nde küçükbaşlar 700 TL'den, büyükbaşlar ise 8 Bin TL'den satışa sunuluyor.

KURBANLIK HAYVAN VE ADAK KURBAN TEMİNİ VE KESİMİ
Her yıl Silivrililerin kurban ibadetlerini rahat ve konforlu bir şekilde yerine getirmelerini sağlayan Aktaş Çiftliği, bu yıl da aynı hassasiyeti göstererek vatandaşlara modern kurban satış ve kesim alanları sunuyor. Yolçatı'da kurbanlıklar, modern kurban kesim tekniklerine göre hazırlanan monaray sistemiyle İslami kurallara uygun olarak kısa bir sürede kesilecek ve hızlıca paketlenerek sahiplerine teslim edilecek. Her bütçeye uygun kurbanlıkların satışa sunulduğu Aktaş Çiftliği'nde suni yem verilmeden doğal besinlerle yetiştirilen yaylım malları, Yolçatı'nın konforlu ve güvenli satış merkezinde satışa sunuldu.

HER BÜTÇEYE UYGUN KURBANLIK VE ADAKLAR SİZLERİ BEKLİYOR
Kurban yetiştiriciliği, temini ve satışı konusunda bölgemizde rüştünü ispatlayan İdris Aktaş'ın çiftliğinde holstein, besi danası, karasığır, montofon, Trakya kıvırcık koyunu, Gökçeada koyunu, koç, burma keçi, manda gibi özel ırkları rahatlıkla bulabilirsiniz. Aktaş Çiftliği; adak adayanlar, bayramda dini vazifesini yerine getirmek isteyenler ve sağlıklı et tüketmek isteyenler için yıl boyunca hizmet veriyor. Uzman kasap kadrosu ile dini hükümlere ve hijyenik şartlara riayet ederek kurban kesimini bizzat yapıyor üstelik parçalama ve poşetleme hizmetlerini de ücretsiz olarak veriyor. Müşteri memnuniyetinin esas alındığı kurban satış ve kesim yerinde zorluk çekmeden kurbanlıklarınızı temin edip kestirebilirsiniz.
Kurban kesim hizmetleri ile ilgili bilgi almak için 0537 216 65 25 – 0535 252 66 06 numaralarını arayınız.
Haber Merkezi

YORUM YAP