Akgun Duru tüm izinleri aldı

Akgun Duru tüm izinleri aldı

17.07.2017 10:26:04

Yeni sezon öncesinde Silivri Stadı'nda yapılacak olan değişiklikler ve tadilat için Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru ve Kulüp Müdürü Nursal Bilir, İl Müdürü Cemil Boz'dan gerekli tüm izinleri aldılar.

TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele etmeye hazırlanan Silivrispor'da TFF'nin Silivri Stadı için gerekli gördüğü değişiklerin yapılması için izinler alındı. İstanbul İl Spor Müdürü Cemil Boz ile gerçekleştirilen toplantıda Başkan Akgün Duru ve Kulüp Müdürü Nursal Bilir tadilatlar için gerekli izinleri aldılar. Geçtiğimiz haftalarda TFF tarafından görevlendirilen müfettişler tarafından Silivri Stadı her yeri kontrol edilmiş ve müfettişlerce görülen eksiklikler bir rapor halinde Silivrispor Kulübü'ne gönderilmesinin ardından yönetim gerekli çalımalar için düğmeye baştı.

YOĞUN TRAFİK SONUÇ VERDİ
TFF müfettişlerinin raporu Silivrispor Yönetimine ulaşmasının ardından Başkan Akgün Duru bir iç mimar ile birlikte tesisleri gezerek yapılması gereken tüm eksikliklerin çalışmasına başladı. Akgün Duru tarafından yapılan çalışmaların ardından İstanbul İl Spor Müdürü Cemil Boz ile bir görüşme yapıldı. Silivrispor kulüp Müdürü Nursal Bilir ile birlikte Başkan Akgün Duru'nun yaptığı toplantının ardından Silivri Stadı içinde yapılacak olan tüm tadilat ve yenilemeler için izinler alındı.

PAZARTESİ ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR
İl Müdürü Cemil Boz ile yapılan görüşmelerin ardından Silivri Stadı içindeki tadilatlar pazartesi günü başlatılıyor. Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru tarafından titizlikle yapılan çalışmaların ardından yeni sezon için yapılması planlananlar başlatılıyor. Yeni sezon için yetiştirilecek olan çalışmaların ardından stat yepyeni bir görüntüye bürünecek.

“DİKKATLİ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ”
Yapılan çalışmalar hakkında bir bilgilendirmede bulunan Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru; “Silivri'de sportif anlamda eksiklerin birikimini gördük. Stat içinde çalışma yapabilmemiz için İl Spor Müdürlüğünden gerekli izinlerimizi almak zorundaydık. Bizler de bu izinler öncesinde ilk çalışmalarımızı yaptık ve halkımızın beğenisine sunduk. Sunduğumuz çalışmalar hakkında bizlere olumlu dönüşler oldu. Sonrasında ise İl Müdürümüz Sayın Cemil Boz'dan aldığımız randevu ile yaptığımız çalışmaları kendisine sunduk. Cemil Bey sunduğumuz çalışmaları çok beğendi. Bizleri yeni sezona yetişebilmemiz için gerekli izinleri de vermiş bulunuyor. İşimiz çok bunun bilincindeyiz. Bu bilinç ile çok çalışmamız lazım eksiklerimiz çok ve bunu biliyoruz. Yavaş yavaş değil dikkatli ve hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Her şey Silivri ve Silivrispor için. Bizlere bu çalışmalarda destekte olan herkese çok teşekkür ederim özellikle İlçe Spor Müdürümüz Emrah Babuşçu ve İl Spor Müdürümüz Cemil Boz her şekilde bizlere sonsuz yardım ve destekte bulunmaktalar kendilerine ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Engin AKIN

YORUM YAP